موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک شارژ رایگان مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
دوستان این شناسه که تخفیف شارژ بود از کار افتاد؟
Biggrin.gif مریمی دوستان ک میگفتن از کار افتاده بله
Biggrin.gif سجی فعلا تا جایی ک اطلاع داریم همون 15مگیا 737460
یعنی این شناسه قبض برای همیشه از کار اوفتاده یا فردا خوب میشه
(02-05-2015، 04:30 PM)мαяуαмι نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Zn 555 هنو میده اما نسل نو نمیده...
الان که کلا سامانه 720 خرابه
(02-05-2015، 05:36 PM)shiloo نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(02-05-2015، 04:30 PM)мαяуαмι نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Zn 555 هنو میده اما نسل نو نمیده...

من دارم
دوستان شناسه ایرانسل و همراه اول رو تا کی میشه نگه داشت؟
(02-05-2015، 04:18 PM)msd نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ایرانسل اس داده هدیه ویژه بهاری برای شما
ستاره 310ستاره3ستاره1مربع؟
این جریانش چیه؟
آقا ایران برای من هم پیامش ساعت 4 بعد از ظهر اومده بود و دستور رو ارسال میکنم مینویسه 100 دقیقه مکالمه ایرانسلی 7 روزه به قیمت 500 تومن با ارسال عدد 1 که من ارسال نکردم
(02-05-2015، 05:57 PM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(02-05-2015، 04:18 PM)msd نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ایرانسل اس داده هدیه ویژه بهاری برای شما
ستاره 310ستاره3ستاره1مربع؟
این جریانش چیه؟

آقا ایران برای من هم پیامش ساعت 4 بعد از ظهر اومده بود و دستور رو ارسال میکنم مینویسه 100 دقیقه مکالمه ایرانسلی 7 روزه به قیمت 500 تومن با ارسال عدد 1 که من ارسال نکردم

مکالمه نداده پیشنهاد 200 مگ 7روزه 500ت !به خیلی ها مکالمه رایگان داده عجیب بنظر میرسه