موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک شارژ رایگان مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
سلام من گوشیم خاموشه لطفا همراه اول هر موقع پیام داد برای شارژ توپ و تور اعلام کنین ممنون.
بچه ها کدهای شارژ مسابقه وحدت استفده شده هستند فایده ای ندارن
(07-05-2015، 10:20 AM)msd نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امروز دوبار زنگ زدم جواب نداد دوستانه میخواستم حل کنم نشد کلمه شارژبذارم الان اسپم میشه Biggrin.gif
مستر حامد شماکی زنگ زدین؟جواب داد

من 4 روز پیش بود Biggrin.gif

نامردا میدونن همه شاکی هستن جواب نمیدن Tongue

ولی اگه چندین بار تماس بگیرید جواب میدن Sleepy.gif
(07-05-2015، 10:27 AM)حامد ب نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها کدهای شارژ مسابقه وحدت استفده شده هستند فایده ای ندارن

آره بابا من دیشب از وحدت دو تا شارژ گرفتم با دو تا خط چند بار زدم سیم کارتم مسدود شد،آقا اوضاعی بود خخخ
(07-05-2015، 10:23 AM)fargol f نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام من گوشیم خاموشه لطفا همراه اول هر موقع پیام داد برای شارژ توپ و تور اعلام کنین ممنون.

خب.فعلا که خبری نیست. شاید ساعت 12 اس بده
کارت شارژ رایگان همراه اول
عبارت زیر
v 1102988504
به 203334 اس کنید
هم یک شارژ رایگان میده
وهم میتونی دوستاتو دعوت کنی نامحدود شارژ بگیری
(07-05-2015، 10:16 AM)حامد 551 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(07-05-2015، 10:00 AM)fateme21 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
منم دیشب ساعت1زنگ زدم9990احساس کردم اصن مرده خواب بود
بد صحبت کرد باهام منم باهاش دعوام شد   من داد میزدم بیچاره ساکت بود
اخرشم قطع کردم گفتم ازت شکایت میکنم Biggrin.gif

با نمک چه ربطی به 9990 داره؟؟ Shy.gif

خواهش میکنم نمکی بودن از خودته Dodgy.gif
خط همراه اولم مشکل داشت که زنگ زدم به9990آقای کارمند ایرانسل Dodgy.gif
(07-05-2015، 10:35 AM)fateme21 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(07-05-2015، 10:16 AM)حامد 551 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(07-05-2015، 10:00 AM)fateme21 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
منم دیشب ساعت1زنگ زدم9990احساس کردم اصن مرده خواب بود
بد صحبت کرد باهام منم باهاش دعوام شد   من داد میزدم بیچاره ساکت بود
اخرشم قطع کردم گفتم ازت شکایت میکنم Biggrin.gif

با نمک چه ربطی به 9990 داره؟؟ Shy.gif

خواهش میکنم نمکی بودن از خودته Dodgy.gif
خط همراه اولم مشکل داشت که زنگ زدم به9990آقای کارمند ایرانسل Dodgy.gif

اهان ببخشید من فکر کردم بخاطر وحدت زنگ زدید Undecided.gif
یکی بگه چجوری خط همراه اول که مسدود شده
باز کنم؟
مسابقه وحدت زدم ش درست بهم داد دوستان