موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک شارژ رایگان مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
من با 3تا سیم هر 2تا رو زدم فقط یکی گرم اوومد اونم فک کنم تو همین وسط که داشتم به ایرانسل اس میدادم خرج شد Sad.gif
دستتون درد نکنه
مرگ بر بی شارژی Biggrin.gif
چقد شلوغ شده
(05-05-2015، 06:25 PM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا فرهاد شما گفتی 6 به بعد بزنین من با اینکه دیدم میگن یاسین از 5 میده ولی تا 6 نزده بودم:(

خوب منم قصد اذیت که نداشتم گفتم شاید مثل دیروز 6 به بعد بده ولی یهو یکی اومد گفت داره شارز میده
(05-05-2015، 06:25 PM)porya69 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان من هیچ کدوم نزدم چی بزنم ش میگیرم میشه کمک کنین

فردا بیا تا بهت بگم الان تموم شده شارژا
سلام آخش من کهه دست پاچه شده بودم نمیدونستم دارم چکار میکنم هنوز یک مسابقه تموم نشده بود دیدم یک مسابقه دیگه اومد خسته شدم یک نفس آزاد بکشیم حالا دوستان
خخخخخخخخخ یاسینو من گذاشتم چ زود فراموش کردین Shy.gif
(05-05-2015، 06:25 PM)porya69 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان من هیچ کدوم نزدم چی بزنم ش میگیرم میشه کمک کنین

اینجا که شارژ نیس.اگه شارژ میخوای برو بقالی سر کوچه شارژ بخر بزن تو گوشیت شارژ شه Biggrin.gif
3تا مسابقه فقط یکیش گرفتم اونم خرج خود ایرانسل شد
(05-05-2015، 06:26 PM)imantf نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خخخخخخخخخ یاسینو من گذاشتم چ زود فراموش کردین Shy.gif

دوستان یاس ایشون گذاشتن اعتباربدین فرهاد شاهگوش و ساحل مزه