موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک شارژ رایگان مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
این مسابقاتی که گفتن شارژ میده که تاریخش مال 10 اردیبهشت هست
(03-05-2015، 02:41 PM)creatpol نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(03-05-2015، 12:13 PM)farhad4444 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(03-05-2015، 12:05 PM)سیمرغ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام یکی برا من این 720 رو کاملا توضیح بده لطفا

سلام
فکر کنم منظورتون اینه

ﺗﺨﻔﯿﻒ ﻭﻳﮋﻩ: ﺷﺎﺭﮊ ۵ﻫﺰﺍﺭ ﺗﻮﻣﺎﻧﯽ ﺍﯾﺮﺍﻧﺴﻞ ﺑﻪ ﻗﯿﻤﺖ ۲ﻫﺰﺍﺭ ﺗﻮﻣﺎﻥ ﻭ ۴۵۸۷ ﺗﻮﻣﺎﻥ ﺍﻋﺘﺒﺎﺭ ﻣﮑﺎﻟﻤﻪ ﺍﯾﺮﺍﻧﺴﻠﯽ ﺭﺍﯾﮕﺎﻥ !

ﺑﺎ ﺍﺭﺳﺎﻝ ﻋﺪﺩ 5 ﺑﻪ 84909

ﺳﭙﺲ ﺍﺭﺳﺎﻝ ZN 555 ﺑﻪ 8282

ﻟﻐﻮ: ﺍﺭﺳﺎﻝ LAGHV MZANG ﺑﻪ 8282  

ﺳﺘﺎﺭﻩ 720 ﺳﺘﺎﺭﻩ 3 ﺳﺘﺎﺭﻩ 2 ﻣﺮﺑﻊ ﺭﻭ ﺑﺰﻧﯿﺪ ﺑﻌﺪﺵ ﺷﻨﺎﺳﻪ ﻗﺒﺾ ﺭﻭ ﮐﻪ ﺍﺯ ﺯﻧﮓ ﻣﺪﺭﺳﻪ ﮔﺮﻓﺘﯿﺪ ﻭﺍﺭﺩ ﮐﻨﯿﺪ ﺑﻌﺪﺵ ﺷﻤﺎﺭﻩ ﮐﺎﺭﺕ ﺑﺎﻧﮑﯽ ﺭﻭ ﻭﺍﺭﺩ ﻣﯿﮑﻨﯿﺪ ﻭ ﺑﻌﺪﺵ ﺭﻣﺰ ﺩﻭﻡ ﮐﺎﺭﺕ ﺑﺎﻧﮑﯽ ﺭﻭ ﻭﺍﺭﺩ ﻣﯿﮑﻨﯿﺪ ﺑﻌﺪﺵ ﻧﻮﺷﺘﻪ ﻗﯿﻤﺖ 2 ﻫﺰﺍﺭ ﺗﻮﻣﻦ ﮐﻪ ﺑﺮﺍﯼ ﺗﺎﯾﯿﺪ ﺑﺎﯾﺪ ﻋﺪﺩ 1 ﺑﺰﻧﯿﺪ ﺑﻌﺪﺵ ﺷﺎﺭﮊ ﺍﯾﺮﺍﻧﺴﻠﺘﻮﻥ 5 ﻫﺰﺍﺭ ﺗﻮﻣﻦ ﺑﺼﻮﺭﺕ ﺷﺎﺭﮊ ﻣﺴﺘﻘﯿﻢ ﺷﺎﺭﮊ ﻣﯿﺸﻪ.

کد استعلام اون 4587 تومن اعتبار مکالمه چیه داداش؟

متاسفانه دیگه چندروزه مکالمه هدیه نمیده
(03-05-2015، 03:31 PM)Sajad_N نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوب سجاد جان از 10 اردیبهشت شروع میشه و تقریبا تا 10 خرداد ادامه داره و هر وقت پیامک انبوده ارسال بشه شارژ داره
آقا فرهاد تا جایی که من دیدم نگفته زمان ارسال پیامک انبوه و بلکه گفته 2000 نفر اولی که وارد بازی بشن و احتمالا شارژ اونها تموم شده و البته خبر ناراحت کننده اینه که حدود 30 مسابقه قبلی که گهگاهی شارژ داشتند از اول اردیبهشت از لیست مسابقات برداشته شدند و مسابقه ای مانند mahn یا همون ماه نو هم در لیست مسابقات ایرانسل نبود و من ندیدم. شاید ایرانسل از این به بعد برای چنین مسابقاتی که در لیست مسابقات نیستند از طریق اطلاع رسانی به یک سری خطوط شارژ بذاره
(03-05-2015، 03:56 PM)farhad4444 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(03-05-2015، 03:31 PM)Sajad_N نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوب سجاد جان از 10 اردیبهشت شروع میشه و تقریبا تا 10 خرداد ادامه داره و هر وقت پیامک انبوده ارسال بشه شارژ داره

فرهاد یکه فکری بحال مسابقات بکن Biggrin.gif  
شارژ نمیدن دیگه بگو بدن به حرف تو گوش میدن 
(03-05-2015، 04:14 PM)Sajad_N نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(03-05-2015، 03:56 PM)farhad4444 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فرهاد یکه فکری بحال مسابقات بکن Biggrin.gif  
شارژ نمیدن دیگه بگو بدن به حرف تو گوش میدن 

Sad.gif
آقا سجاد بنظرم باید نصفه شب بیدار بود و مدام مسابقات رو چک کرد تا متوجه مسابقات جدید همون لحظه که به لیست اضافه میشن شد و بنظر 2000 نفر اول همون نصف شب از چند مسابقه که برای 2000 نفر اول شارژ میداده شارژ گرفتن  Biggrin.gif
(03-05-2015، 02:01 PM)حامد 551 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان این مسابقه نسل نو 737459 کل شارژهای منو دزدید! هر چه لغو میفرستم لغو نمیشه چه کنم؟

برای منم امروز پیام داده بود فکر کنم از ظهر فعال شده چون بعد که شماره مخاطب رو فرستادم گفت با ارسال 1 تایید کنید که میخواهید به این شماره 40 مگ نت به ارزش 1000 ارسال کنید ولی نفرستادم چون خطم بیش از 1000 تومن شارژ داشت و دستور انتقال رو هر چی میزدم منتقل نمیشد Sad.gif
(03-05-2015، 04:32 PM)Sajad_N نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینجوری نمیشه واسه شارژ 2 هزار نفری شب بیدار باشی که شیاد 2 تا بهت برسته همون 8282 خیلی بهتره که بعدازظهرا میداد 
خدا کنه شارژ دادنش شروع بشه 

سلام چه مسابقه اي 8282 بعدازظهر ميده؟
سونامی ش اومده؟؟؟؟؟؟
سال سال بی شارژیه
بدجوررررررر