موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک شارژ رایگان مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(06-05-2015، 05:26 PM)saeed_black نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فرهاد جان پازل قبلا به من داده بود

6 به بعد به منم باز میده ؟

نوشته که 6 به بعد مجتبی       Biggrin.gif
ارسال OZV MILIONER به 8282

6به بعد (مجتبی)

ارسال ozv pazel

6 به بعد (ایمان)

متاسفانه جاسوس ها کپیشون کردند لاین و واتس اپ و غیره پس 6ویک دقیقه سریع بزنید
الان من فعال کردم میلیونر رو باید غیر فعالش کنم دوباره ساعت6بزنم یا غیر فعالش نکنم?
البته دوست خوبم آقای reflexive هم که میخواستن بمن در تست کمک کنن میلیونذر و خودم پازل رو دراورده بودن ولی متاسفانه بجای اعلام در انجمن در پیام خصوصی گفتن که تسترهای جدید دیگه گذاشتند
بابا شارژ هست یا نه الان میدن یا 6 به بعد
(06-05-2015، 05:30 PM)amir reza نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
الان من فعال کردم میلیونر رو باید غیر فعالش کنم دوباره ساعت6بزنم یا غیر فعالش نکنم?

فعلا عضو بشید و بقیه مراحلو 6 به بعد بزنید
Biggrin.gif خخخخخخخخخخخخخخخ سجاد هول نشو داداشم هیچی نیومده
(06-05-2015، 05:31 PM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
البته دوست خوبم آقای reflexive هم که میخواستن بمن در تست کمک کنن میلیونذر و خودم پازل رو دراورده بودن ولی متاسفانه بجای اعلام در انجمن در پیام خصوصی گفتن که تسترهای جدید دیگه گذاشتند

خانوم  ساحل مهم اینه که توسط بچه ها اعلام شد تا همه استفاده کنند ولی بابت تست ممنون
تستر های جدید Biggrin.gif Biggrin.gif یکی اینو بگیره Biggrin.gif
(06-05-2015، 05:32 PM)ASUS نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تستر های جدید  Biggrin.gif  Biggrin.gif یکی اینو بگیره  Biggrin.gif

کیو؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟