موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک شارژ رایگان مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(05-05-2015، 11:23 PM)msd نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-05-2015، 11:11 PM)saeed_black نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خ ص پ د ا گ ن و ح س
بچه ها این چی میشه

حسود/واگن

خیلی گلی . 
(05-05-2015، 11:22 PM)saeed_black نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خ ص پ د ا گ ن و ح س
بچه ها این چی میشه

سوسن /پاندا
teeth
(05-05-2015، 11:16 PM)peyman1 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
م ب ل ا ن ف ق و س؟؟؟

موفق میشه موافق میشه 
ممنون اقا اسماعیل و اقا ایرانی. الان حتی دستور شارژ میزنم شارژ نشون نمیده و کد شارژ هم خطا داد فکر کنم تماس گرفتم تلفن گویا میگفت باید 9990 تماس بگیرم Sad.gif
من چرا 5 میفرستم پیام نمیاد خدا کنه فردا هم این مسابقه وقت باشه Sad.gif
(05-05-2015، 11:30 PM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون اقا اسماعیل و اقا ایرانی. الان حتی دستور شارژ میزنم شارژ نشون نمیده و کد شارژ هم خطا داد فکر کنم تماس گرفتم تلفن گویا میگفت باید 9990 تماس بگیرم  Sad.gif
من چرا 5 میفرستم پیام نمیاد خدا کنه فردا هم این مسابقه وقت باشه  Sad.gif

ستاره 8999مربع شماره گیری کنید ببین تبلیغاتت فعاله یانه؟اگه اره باپشتیانی تماس بگیر
ممنون آقا ایرانی بله فعاله ازون روز مسابقات همراه اول شرکت میکردم ارسال میشد زنگ میزنم میگه بعلت اینکه شارژ نکردم یک طرفه شده:( امروز که به پیش بینی فوتبال و این مسابقه همراه اول هم نرسیدم باید فردا تماس بگیرم
چرابمن جواب نداد همراه اول؟
همراه اول قاطی کرده بعضی ازخطوط اس نمیاد از این سامانه
ره برا منم
راستی میشه بگید خط کی خریدید ساحل خانم