موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک شارژ رایگان مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(01-05-2015، 03:40 PM)feri131 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان این کد تخفیف فقط برای ایرانسل هست یا همراه و رایتل هم داره؟؟اگه داره کد ارسالش چی هست..ممنون..ضمنا فقط یکبار میشه از هر خط گرفت؟؟

سلام بله از هر خط فقط یه بار میشه گرفت!! رایتل نداره!! همراه مثه این که دیروز گزاشته اما چون من همراه ندارم در جریانش نیستم...ماله ایرانسلم اگه زیاد دارین من خریدارم....
(01-05-2015، 03:52 PM)shiloo نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(01-05-2015، 03:40 PM)feri131 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان این کد تخفیف فقط برای ایرانسل هست یا همراه و رایتل هم داره؟؟اگه داره کد ارسالش چی هست..ممنون..ضمنا فقط یکبار میشه از هر خط گرفت؟؟

سلام بله از هر خط فقط یه بار میشه گرفت!! رایتل نداره!! همراه مثه این که دیروز گزاشته اما چون من همراه ندارم در جریانش نیستم...ماله ایرانسلم اگه زیاد دارین من خریدارم....
شارز پنج هزاری همراه اول به قیمت ۲۵۰۰ 

با ارسال عدد ۱۰ به ۲۰۱۰۱۳
دوستان برای من پیام به شماره های همراه اول ارسال میکنم ارسال نمیشه بعنوان مثال 1 رو 203060 میفرستم یا 10 به 201013 ارسال نمیشه برای بقیه هم چنین هست! Sad.gif
(01-05-2015، 05:43 PM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان برای من پیام به شماره های همراه اول ارسال میکنم ارسال نمیشه بعنوان مثال 1 رو 203060 میفرستم یا 10 به 201013 ارسال نمیشه برای بقیه هم چنین هست! Sad.gif

عدد 43 باید بفرستید تا کد براتون ارسال بشه
ممنون آقا ایران 203060 رو که میخاستم پیش بینی مسابقات تست کنم ببینم درست شده یا نه ولی برای شماره دیگه 201013 هم از صبح میزنم پیام ارسال نمیشه Sad.gif
(01-05-2015، 05:54 PM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون آقا ایران 203060 رو که میخاستم پیش بینی مسابقات تست کنم ببینم درست شده یا نه ولی برای شماره دیگه 201013 هم از صبح میزنم پیام ارسال نمیشه  Sad.gif

فکر کنم مشکل پیدا کرده حتی 1000 شمابفرستی میگه کلید ارسالی نادرست است
برا ایرانسل کد هست که به سه نفر بفرستی ش بده؟
(01-05-2015، 06:02 PM)رویا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

درحال حاضر خیر فعلا غیرفعاله
(01-05-2015، 06:02 PM)رویا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه نیست  Lightbulb.gif
خانم ساحل 203060 زدم مسابقه فوتبال نداشت ...فعلا برداشتنش