موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک شارژ رایگان مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
کسی جواب منو نمیده شارژم به باد رفت
(04-05-2015، 12:00 AM)amir reza نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آدمین ببین داریم در مورد کد که رفتن کپی کردن تو رسانها پخش کردن اعتراض میکنیم و همه دوستانم بخاطر این غزیه ناراحتن مگر کپی کردن خلاف نیست امشبم شارژ نگرفتم اعصابم بهم ریخته  خودتونم نگرفتین این رسمشه

دوست عزیزم من دلم نمیخواد برای کاربران محدودیت ایجاد کنم وگرنه منم ناراحتم که یکی میاد از سایتم یه کد رو کپی میکنه و بدون منبع میذاره تو صفحه یا سایتش - خیلی وقتا همین کاربرای عادی سایت ما بودن که کد گذاشتن مثلا امروز یه کاربر ساده انجمن دو کد شارژ گذاشت هر دوش هم شارژ دادن !! بحث تموم - Biggrin.gif با تشکر از وقتی که در اختیار من گذاشتین Biggrin.gif
(04-05-2015، 12:06 AM)اسماعیل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

در مورد سوالتون اطلاعی ندارم
داش اسماعیل نمیدونیم
اینو بزن اگه باشه اگه نه که دیگه نمیدونیم
55#*141*
(04-05-2015، 12:08 AM)admin نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-05-2015، 12:06 AM)اسماعیل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

در مورد سوالتون اطلاعی ندارم

یکی از بچه هایی سایت تاپینک هم درست کرده بود براش فعال کردنش *555#   گزینه طرح ها هست نوشته هزارتا پیامک دو هزار تومن زدم فعال شد باز از شارژم کم میشه 
دوستان بحث تمومه

کسی معرفت داشته باشه نمیره کدارو بزاره جاهای دیگه
ادمین راست میگه همین کاربر معمولی 2 تا کد گذاشت اکثر کاربرانی هم که نیم ساعت بعد از ارسال کد ها اومده بودن راحت شارژ گرفتن
Wink.gif Lightbulb.gif
(03-05-2015، 11:54 PM)alireza.mir نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
منم دیر اومدم هیچی گیرم نیومد اگه کسی،بتونه هر وقت ساعت 5 شارژ اومد بهم اس بده هر هفته بهش شارژ میدم

عضو وبژه بشید انلاین ادمین بهت اس میده اگه شارژجدید اومد
من دقیقا نمیدونم کارایی عضو ویژه چیه اما فکر کنم میگن 3 تومن بدین هر ماه اس میدیم اما من این شرایط نمیخوام میخوام یه نفر بهم اس بده ساعت 5 هر هفته بهش یه شارژ میدم فکر نکنم ادمین قبول کنه
Biggrin.gif تو ایران وقتی مسئله رایگان و مفتکی و مجانی میشه معرفت گم میشه
هرکی آنلاین باشه تو این ساعات خاص میگیره دیگ کسی نمیتونه کاری کنه
سلام دوستان من طرح طلایی بسته اینترنت رو فعال کردم الان کدی که برم مقدار نتم ببینم چیه ؟کسی بلده؟