موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک شارژ رایگان مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(05-05-2015، 08:04 PM)ASUS نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فاطی چه جوری باید فرستاد ؟

با ی نقطه بینشون بذار بعد بفرس
(05-05-2015، 08:04 PM)ASUS نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من اینطوری فرستادم داد
چشمه/قاشق
باید همه حروف تو یه کلمه باشه جدا جدا نمیشه
بچه ها گرفتین
زیاد سخت نیست دو سه کلمه بنویسین بدین شارژو میده بعدش
off
بفرستین
آهان گرفتم
یه بشقاب براش فرستادم کد شارژ داد مرسی Heart.gif Wink.gif
اون اشتباه دادم یه سری حرفای دیگه داد بهم 

پ غ ق د ن خ ب ش ا ه

اینا چی میشه

شاهد
باشد
خنده
بنده
شنبه
شاخه
شانه
.....
اعتبار یادتون نره
کد شارژ همراه اول دارم با کد شارژ ایرانسل عوض میکنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
شارژ جدید نیست
(05-05-2015، 08:05 PM)vahid.q نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-05-2015، 08:00 PM)love_lorn نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-05-2015، 07:56 PM)ASUS نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-05-2015، 07:49 PM)abdoolkarim نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شارژ هزاری همراه اول بدون قرعه کشی

ارسال 5 به شماره 205012
بعد ارسال 9 به شماره 205078
بعد ساختن کلمات چهار حرفی  از حروف داده شده و دریافت شارژ

لغو با ارسال OFF

چه کلمه هایی داده به من 

ق ش م ز و ا ج خ ف ی
چی میشه ساخت با اینا  Biggrin.gif

جواز
جایز
مخفی
شفیق