موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک شارژ رایگان مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(03-05-2015، 09:50 AM)farhad4444 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بر همه روز خوش
اول اینکه سامانه 720 برای گرفتن شارژ تخفیف دار  البته ایرانسل درست شد
دوما خوشبختانه ایرانسل 4 مسابقه از 10 اردیبهشت فعلا کرده که خوشبختانه هر 4 تاش شارژ دارند و باید منتظر موند که چه روزی پیامک انبوده فرستاده میشه Shy.gifولی خوب تنها مشکلشون اینه که شارژهاشون تعدادشون محدوده مثلا 2000تا یا 4000 تا ولی بهتر از هیچ چیزه

سلام اگه میشه کد این 4 مسابقه بزارین اینجا یا خصوصی روز ها تست کنیم ممنون 
دوستان این این شناسه ها ای که ما با کارت می خریم چقد کارمزد کم میکنه بانک؟؟
(03-05-2015، 10:45 AM)shiloo نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان این این شناسه ها ای که ما با کارت می خریم چقد کارمزد کم میکنه بانک؟؟

بانک کارمزد کم نمیکنه 
(03-05-2015، 10:23 AM)alireza.mir نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(03-05-2015، 09:50 AM)farhad4444 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بر همه روز خوش
اول اینکه سامانه 720 برای گرفتن شارژ تخفیف دار  البته ایرانسل درست شد
دوما خوشبختانه ایرانسل 4 مسابقه از 10 اردیبهشت فعلا کرده که خوشبختانه هر 4 تاش شارژ دارند و باید منتظر موند که چه روزی پیامک انبوده فرستاده میشه Shy.gifولی خوب تنها مشکلشون اینه که شارژهاشون تعدادشون محدوده مثلا 2000تا یا 4000 تا ولی بهتر از هیچ چیزه

سلام اگه میشه کد این 4 مسابقه بزارین اینجا یا خصوصی روز ها تست کنیم ممنون 

سلام
عزیز من دیگه تست کردن فایده نداره چون مثلا مسابقه طعم شیرین خیال اصلا نمیشه فهمید کی شارژ میده پس باید منتظر موند تا به بعضی خطها خود ایرانسل پیام بده
دوستان من 3 یا4 هفته پیش یک تماس از دست رفته از 09351000000 داشتم.الان باید چکار کنم؟
شارژ نیس؟ Sad.gif
سلام
معاوضه شارژ همراه اول با ایرانسل
همراه میدم ایرانس میگیرم
هر کی خواست خصوصی پیام بده
سلام دو3تان

یکی نحوه لغو مسابقه نسل نو رو بگه همه شارژم رو خورده خبر ندارم Undecided.gif
(03-05-2015، 11:53 AM)rahman16 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دو3تان

یکی نحوه لغو مسابقه نسل نو رو بگه همه شارژم رو خورده خبر ندارم  Undecided.gif

L رو بفرست به 737459
سلام یکی برا من این 720 رو کاملا توضیح بده لطفا