موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک شارژ رایگان مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
شارژرایگان همراه اول
ارسال عدد460182777 به این شماره203880
شارژدوم همراه اول
662733020بفرس 205025
شارژسوم
ارسال v 460182777 به این شماره203334
این شارژسومی اولین ثبت نام بهتون هزارتومن میده اگ واردنشدبعدساعت12بزنید
(07-05-2015، 08:53 AM)saeed_black نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها بارسا بردش ؟

کی اس شارژ میاد برام

برد بارسا زده بودم

بار اولمه ! باید چیکارکنم

سلام
اره 3 بر 0 برد دو گل مسی و یک گل نیمار

باید بزاری تا خود همراه اول برات پیام تبریک بده و داخل پیامک تبریکش نوشته چیکار کنی Shy.gif
تاساعت 12 معمولا اس میده.باید ت 1000 به 203060 بفرستی
امروز پنج شنبه س.به نظرتون امروزم شارژ میاد؟
(07-05-2015، 09:03 AM)niushakhanoom نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امروز پنج شنبه س.به نظرتون امروزم شارژ میاد؟

اگر هم باشه احتمالا فقط به خطهای جدید شارژ میده شاید هم سورپرایز ایرانسل باشه و به همه شارژ بده Wink.gif
من 1زدم کذوم برنده شد ک؟ازخودم زدم
بارسا 1بود؟
(07-05-2015، 09:08 AM)asma72 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من 1زدم کذوم برنده شد ک؟ازخودم زدم
بارسا 1بود؟

اره برد بارسا عدد 1 بود Shy.gif بارسا 3 بر 0 برد
(07-05-2015، 08:07 AM)dholl1 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(07-05-2015، 12:49 AM)fateme21 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چونه کد شارژ میده؟؟؟؟؟؟ Confused
مستقیم شارژ نمیشه؟؟؟؟ Confused

برین توی سایت paypaad شماره موبایلی که باهاش خرید کردید به عنوان یوزر توی سایت ثبت شده 
گزینه فراموشی پسورد رو بزنید پسورد ورود رو واستون به همون موبایل اس میکنه بعد میتونید با شماره موبایل و پسورد وارد بشید و رمز شارژ خریداری شده رو توی قسمت خرید ها ببینید

وای!!مرسی خیلی کمک کردی بهم Heart.gif Blush.gif
دوتا شناسه دارم هرکی میخواد پیام بده با دوتا شارژ هزاری عوض میکنم
مسابقه همراه اول یوونتوس زده بودم که برد اما هنوز شارژش رو نگرفتم گوشیم پیشم نیست...ایا هنوز میتونم بگیرم یا وقتش تموم شده؟لغوش هنوز نکردم