موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک شارژ رایگان مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
سلام.من دوروزه به خاطر اینکه ساعت ۵ سرکارهستم به شارژها نمی رسم.کسی میدون شرایط عضویت ویژه چیه و چطور میتوان از شارژها مطلع شد.
الان نمیذارن شارژ یا صبح بذارن یک ساعت بدی میذارن آدم وقتشو بیکار نیست بذاره بخاطر یک شارژ اونم شارژ بهت نرسه اگر نامحدود باشه خوبه نه اینکه مسابقش به10دقیقه تموم بشه این چه کاریه اینجوری که باید شارژ حروم کنیم تا گرفتنش من که امروز1500به ایرانسل بخشیدم
(05-05-2015، 12:01 AM)amir reza نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
الان نمیذارن شارژ  یا صبح بذارن یک ساعت بدی میذارن آدم وقتشو بیکار نیست بذاره بخاطر یک شارژ اونم شارژ بهت نرسه اگر نامحدود باشه خوبه نه اینکه مسابقش به10دقیقه تموم بشه این چه کاریه اینجوری که باید شارژ حروم کنیم تا گرفتنش من که امروز1500به ایرانسل بخشیدم

خو نزن...وقتتم نزار برا اینایی که محدودن...کسی مجبورت نکرده که! Dodgy.gif
اتفاقا اینجور بهتره فک کنم از این به بعد هر روز شارژ محمود باش برای ایرانسلم خوبه اگه هر روزم بده میشه ماهی دویست میلیون نه مث قبل که فقط یه مسابقه میذاشت خدا کنه هر روز شارژ بزاره
هفته یک بار باشه ولی حداقل نامحدود باشه و بتونیم با خیال راحت شارژ بگیریم اینجوری نامردیه یک نفر بگیری یک نفر نگیری منکه بخدا از صبح تا همین الان تو اینجا آلاین بودم بیشتر وقتاشو این نامردیه که به من نرسید
(05-05-2015، 12:28 AM)amir reza نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هفته یک بار باشه ولی حداقل نامحدود باشه و بتونیم با خیال راحت شارژ بگیریم اینجوری نامردیه یک نفر بگیری یک نفر نگیری منکه بخدا از صبح تا همین الان تو اینجا آلاین بودم بیشتر وقتاشو این نامردیه که به من نرسید

من روزایی اول که اومده بودم اینجا اصلا خوشم نمیومد شارژایی هزار نفر اول اینارو بگیرم بعد یا خودم گفتم همه میگیرن من چرا نگیرم. داداش یه خورده تلاش کن به حرف بچه ها گوش بده ابتکار عمل داشته باش چندبار عضو شو راهش بیاید دستت آنوقت راحت میتونی بگیری 
سلام بچه ها شارژ ايرانسل يا همراه اول چي داريم ؟؟؟
لطفا جواب بدين Undecided.gif Angry.gif Confused
(05-05-2015، 12:39 AM)اسماعیل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-05-2015، 12:28 AM)amir reza نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من روزایی اول که اومده بودم اینجا اصلا خوشم نمیومد شارژایی هزار نفر اول اینارو بگیرم بعد یا خودم گفتم همه میگیرن من چرا نگیرم. داداش یه خورده تلاش کن به حرف بچه ها گوش بده ابتکار عمل داشته باش چندبار عضو شو راهش بیاید دستت آنوقت راحت میتونی بگیری 

سلام بچه ها شارژ ايرانسل يا همراه اول چي داريم ؟؟؟

لطفا جواب بدين Undecided.gif  Angry.gif  Confused 
تا وقتی خواسته باشی گوش کنی و روش درستشو یاد بگیری باید هی ارسال کنی تند تند ازت120کم کنه وقتی میفهمی که شارژت قشنگ تموم بشه بعد وقتی که راه کارش بدستت میاد و میای خط دیگه میزنی میگه در خواست شما موجود نیست یعنی تمام شده شارژ واقعأ خنده داره
داداش به حرف بچه ها گوش کن به موقع عضو شو کارایی که میگن کن شارژ میگیری من خودم بعد شیش عضو شدم فقط شارژ از دست دادم بلاخره اینجا بچه ها هستن خوبیش آینه بچه هایی فیس جاهایی دیگه بهشون نمیرسه