موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک شارژ رایگان مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(01-05-2015، 01:55 PM)amir reza نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باید به سوالات طعم شیرین جواب بدیم یانه اگر پشت سرهم سوالا رو جواب بدیم سوال می پرسه چه خاصیتی داره باید چکار کنیم?

هیچ فایده ای نداره 
شارژ نمیده فعلنا 
مسه این که نسل نو فعاله Huh.gif چون بم اس داره که بیا شارژه با تخفیف بخر و اینا....درسته؟؟؟
نسل نو برای من هم دیروز یا پریروز به یک خطم پیام داده بود ولی فکر نکنم فعال باشه شما تست نکردین؟ Sad.gif
(01-05-2015، 02:35 PM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نسل نو برای من هم دیروز یا پریروز به یک خطم پیام داده بود ولی فکر نکنم فعال باشه شما تست نکردین؟  Sad.gif

ن به نظرم غیر فعاله 
اگه ایرانسل از این کدای سه نفری داره بزارین ممنون میشم
(01-05-2015، 02:55 PM)مسعود ده نمکی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اگه ایرانسل از این کدای سه نفری داره بزارین ممنون میشم

اگ داشته باش الان پنصد صفحه میرفتیم جلو 
اگر تا مرحله آخر بری و جوابا رو درست بدی فرض از صبح تاشب و برات مهم نباشه شارژت تموم بشه آخرش چی میشه وارد قرعه کشی میشی یا بنظرتون دروغه کلاه برداری هست کسی اطلاع داره?
(01-05-2015، 02:59 PM)amir reza نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اگر تا مرحله آخر بری و جوابا رو درست بدی فرض از صبح تاشب و برات مهم نباشه شارژت تموم بشه آخرش چی میشه وارد قرعه کشی میشی یا  بنظرتون دروغه کلاه برداری هست کسی اطلاع داره?

معمولا 200 امتیاز ک داشتی وارد قرعه کشی میشی . اگر تا اخر ادامه بدی و امتیازت بیشتر شه شانست برا بردن بیشتره 
(01-05-2015، 02:35 PM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نسل نو برای من هم دیروز یا پریروز به یک خطم پیام داده بود ولی فکر نکنم فعال باشه شما تست نکردین؟  Sad.gif

بش اس دادام انا ج نداده... Sad.gif
دوستان این کد تخفیف فقط برای ایرانسل هست یا همراه و رایتل هم داره؟؟اگه داره کد ارسالش چی هست..ممنون..ضمنا فقط یکبار میشه از هر خط گرفت؟؟