موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک شارژ رایگان مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(05-05-2015، 02:00 PM)Mamaly نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-05-2015، 01:57 PM)majid نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بابا دستون درد نکنه واقعا تو اعتبار دادن ترکوندین Shy.gif  به سنگ گفته بودم اعتبار بارون میشدم Angel.gif

حالا فرض کن بهت اعتبار دادیم....! خو به چه دردت میخوره....؟
نکنه مثه آپ صدتا اعتبار جمع کنی بهت ی شارژ هزاری میده.....آره؟ Biggrin.gif Biggrin.gif Biggrin.gif Tongue.gif Tongue.gif
خوب حقیقتش یه مدتی اینجا از شارژ گرفتن استفاده میکردیم بعدش فهمیدیم ایرانسل چه کلاهی گذاشته رو سرم هر چی شارژ میگرفتم ایرانسل قورت میداد نتیجه گرفتم فقط بیام اینجا اعتبار بگیرم اینم یه نوعی سرگرمیه Biggrin.gif
(05-05-2015، 01:55 PM)Mamaly نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ادمین داداش چ جوری میشه یه موضوع جدید ساخت؟
تو راهنما نوشتین *فقط کافی است که در انجمن مورد نظر خود بر روی دکمه "موضوع جدید" کلیک نمایید.*
ولی من دکمه موضوع جدید نمی بینم!

سلام

شما برای ایجاد موضوع جدید تو هر بخشی زیرش ارسال موضوع هستش اگه اونو بزنید میوتید موضوع جدید ارسال کنید.
مسابقه شاهگوشozv shahgush اسم5هزار نفر برای شارژ اورده ولی من زدم خبری از شارژ نبود و امتیاز داد
(05-05-2015، 02:48 PM)farhad4444 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مسابقه شاهگوشozv shahgush اسم5هزار نفر برای شارژ اورده ولی من زدم خبری از شارژ نبود و امتیاز داد

جواب کدوم میشه
1-وصل کردن
2-نژاد

؟؟؟
(05-05-2015، 02:51 PM)rahman16 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-05-2015، 02:48 PM)farhad4444 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جواب کدوم میشه
1-وصل کردن
2-نژاد

؟؟؟

2
اینترنت رایگان از سرویس ریتم
۵۰۰ مگابایت اینترنت ایرانسل ۲ روزه
ارسال ۱ به ۷۳۷۴۶۰
بعد ارسال شماره ایرانسلی به ۷۳۷۴۶۰

اینو کسی تست کرده مثل نسل نو باید باشه...من که خطم شارژ داره بزنم فایده نداره باید لغو کنم
(05-05-2015، 02:52 PM)farhad4444 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-05-2015، 02:51 PM)rahman16 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جواب کدوم میشه
1-وصل کردن
2-نژاد

؟؟؟

2
جواب نادرست گفت Angry.gif Biggrin.gif
(05-05-2015، 02:52 PM)farhad4444 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جواب کدوم میشه
1-وصل کردن
2-نژاد

؟؟؟

2

یک میشه 
(05-05-2015، 02:55 PM)rahman16 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جواب کدوم میشه
1-وصل کردن
2-نژاد

؟؟؟

2
جواب نادرست گفت Angry.gif Biggrin.gif

من زدم2گفت درسته و امتیاز داد
فکرکنم بعد س 6 باید بزنیم ن؟