موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک شارژ رایگان مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(06-05-2015، 07:04 PM)Mamaly نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ما اینجا آدم نیستیم..... Sad.gif
یه نفر بگه دیگه....
کار دارم باید زود برم...هیشکیم جواب نمیده Sad.gif

سرویس چونه همراه اول

201013
 عدد 10 رو بفرست شارژ 5تومنی 3تومنی میده
شارژ داره میده بازم Huh.gif Huh.gif Huh.gif Huh.gif
اول که جواب نمیداد بعد گفت عضو نیستین حالا بازم دوباره جواب نمیده...یه خط داریم همیشه خدا میریم جزو موارد نادر و عجیب غریب بعد بقیه 10 تا 10 میگیرن Biggrin.gif Biggrin.gif
خوب مریم خانم نهایت 20 تا کد دیگه مونده که اگه ایرانسل بخواد هفته دیگه هم بقیش رو به این شکل شارژ بده تموم میشه و احتمالا دفعه بعد مثه قبل میگه به سیم کارتهایی که نگرفتن میده که من حتی نمیدونم از کدوما نگرفتم و یا دوباره یه مدت شارژ مسابقات قدیمی قطع میشه البته ظاهرا الان اوضاع اقتصادی شرکت های ارائه شارژ مانند بیپ و اپسان خوب شده  Biggrin.gif  
تموم شد
نزنيد  تمام شد  Sad.gif
سه تا شناسه با چهار تومن همراه اول معاوضه میکنم کسی میخواد؟؟؟؟؟
من6 تا پین کد شارژ ایرانسل دارم...با همراه اول پین کد شارژ عوض میکنم...کسی میخواد خصوصی بده...
(06-05-2015، 07:04 PM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ایرانسل خودشم نمیدونه داره چکا میکنه بجا اینکه روزی یه شارژ بدون دردسر و محدودیت بذاره شارژ ها رو کرده 2 تا 1000 در روز و دیروز که 5 شارژ میداد من 6 به بعد زدم بمن نرسید امروزم که اولش جواب نمیداد و به اون خط ها فکر نکنم دیگه بده ولی حالا جواب میده و عجیبه هنوز 7 شده تموم نشده دیروز 6 و چند دقیقه تموم بود Angry.gif  Biggrin.gif

ساحل خانم ایرانسل خودش خوب میدونه داره چیکار میکنه              Biggrin.gif .  داره سود میکنه Lightbulb.gif Lightbulb.gif

خب دیگ مثلا الان خوشحالیم 1000تومن شارز رو گرفتیم. Biggrin.gif Biggrin.gif Biggrin.gif

اما چه فایده؟؟

کلی وقت ما رو گرفته Tongue
 اعصابمون خورد کرده Tongue
(06-05-2015، 07:12 PM)مسعود ده نمکی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سه تا شناسه با چهار تومن همراه اول معاوضه میکنم کسی میخواد؟؟؟؟؟

مگه شناسه فعال شد؟ كدش دستوريش چيه؟