موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک شارژ رایگان مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(06-05-2015، 07:44 PM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون آقا ایرانی ولی ظاهرا پیش بینی همراه اول با شارژ ایرانسل همزمان فعال میشه الان زدم فقط امتیاز داد یا ظرفیت تموم شده یا قبل بازی دوباره فعال بشه که احتمالش کمه  Undecided.gif

من الان زدم درسته
(06-05-2015، 07:43 PM)حامد 551 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-05-2015، 07:38 PM)majid نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دارم میرم اصفهان دعا کنید سربازی انداخته باشن جای خوب Undecided.gif

آ اصفهان که خوبه Wink.gif

اصفهان اموزش بودم
بچه ها همراه اول سیمکارت کودک میده اگه خواستید بگیرید! Lightbulb.gif Lightbulb.gif Lightbulb.gif

اطلاعات بیشتر در سایت همراه اول
اعتبار فراموش نشود
(06-05-2015، 08:01 PM)حامد 551 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها همراه اول سیمکارت کودک میده اگه خواستید بگیرید! Lightbulb.gif  Lightbulb.gif  Lightbulb.gif

اطلاعات بیشتر در سایت همراه اول
اعتبار فراموش نشود

کجا باید گرفت؟چه جوره؟
سیمکارت کودک چیه Confused
(06-05-2015، 07:59 PM)albert نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جدا چه بد Sad.gif  Sad.gif
چندروز شارژ نگرفتم
Undecided.gif  Undecided.gif

ناراحت نباش/ Tongue
دوستان از ایرانسل پیام اومده 50 دیقه مکالمه ب پاس وفاداری شما....کسی میدونه چیه؟
حرفی از رایگان بودن نزده....
خاهشن جواب بدین...
ممنون
وااااااااااااای دوستان باور نکردنی هستش! بسته های جدید نوترینو با حجم دو برابر
یه سر به سایت همراه اول بزنید Biggrin.gif
ساری جون و ملودی
سایت همراه اول توضیح داده سیم کودک چیه Tongue
(06-05-2015، 07:44 PM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون آقا ایرانی ولی ظاهرا پیش بینی همراه اول با شارژ ایرانسل همزمان فعال میشه الان زدم فقط امتیاز داد یا ظرفیت تموم شده یا قبل بازی دوباره فعال بشه که احتمالش کمه  Undecided.gif

لغوکن دوباره بفرست
سلام من دیر اومدم شارژا تموم شد؟؟؟ Sad.gif