موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک شارژ رایگان مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(07-05-2015، 09:39 AM)khaleboy89 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(07-05-2015، 09:37 AM)حامد 551 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان هیچکس تماس گرفت با وحدت ؟؟ Biggrin.gif

شما تماس بگیر سابقه داری اخه

بهتره شما بزنگی Wink.gif
من دوبار باشون دعوا کردم Biggrin.gif

بار آخری گفت آقای محترم سیستم مشکلی

نداره/ Tongue
شناسه 5000تومنی ایرانسل هرکی داره پ خ بده من میخرم Biggrin.gif
(07-05-2015، 09:21 AM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مسابقه همراه اول یوونتوس زده بودم که برد اما هنوز شارژش رو نگرفتم گوشیم پیشم نیست...ایا هنوز میتونم بگیرم یا وقتش تموم شده؟لغوش هنوز نکردم

تااخر امروز میتونید بگیرید مسابقه یوونتوس...ت 1000 دوبار بفرست میاد
من به 9990زنگ زدم اصلا یه چیز دیگه میگن
منم دیشب ساعت1زنگ زدم9990احساس کردم اصن مرده خواب بود
بد صحبت کرد باهام منم باهاش دعوام شد من داد میزدم بیچاره ساکت بود
اخرشم قطع کردم گفتم ازت شکایت میکنم Biggrin.gif
سلام.

این سامانه وحدت همراه اول که شارژ استفاده شده یا...میده،بنظرم چون کد دعوتتون با دو سامانه 203880 و 203060 مشابه است.
لطفا بررسی کنید کد شارژهای که قبلا از دوسامانه قدیمی دریافت کردین با شارژهای سامانه وحدت مشابه باشه.
(07-05-2015، 09:58 AM)msd نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(07-05-2015، 09:21 AM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مسابقه همراه اول یوونتوس زده بودم که برد اما هنوز شارژش رو نگرفتم گوشیم پیشم نیست...ایا هنوز میتونم بگیرم یا وقتش تموم شده؟لغوش هنوز نکردم

تااخر امروز میتونید بگیرید مسابقه یوونتوس...ت 1000 دوبار بفرست میاد

من فرداشب گوشیم دستم میرسه
ربطی نداره من قبلا بایه شماره شارژ می گرفتم الان با یه شماره دیگه
(07-05-2015، 10:00 AM)fateme21 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
منم دیشب ساعت1زنگ زدم9990احساس کردم اصن مرده خواب بود
بد صحبت کرد باهام منم باهاش دعوام شد   من داد میزدم بیچاره ساکت بود
اخرشم قطع کردم گفتم ازت شکایت میکنم Biggrin.gif

با نمک چه ربطی به 9990 داره؟؟ Shy.gif
امروز دوبار زنگ زدم جواب نداد دوستانه میخواستم حل کنم نشد کلمه شارژبذارم الان اسپم میشه Biggrin.gif
مستر حامد شماکی زنگ زدین؟جواب داد