موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک شارژ رایگان مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
مرسی از بچه هااا فرهاد ساحل مجتبی ایمان اعتبار تقدیم شد
خدا کنه هر روز اینجوری باشه Shy.gif Heart.gif
ایرانسل خودشم نمیدونه داره چکا میکنه بجا اینکه روزی یه شارژ بدون دردسر و محدودیت بذاره شارژ ها رو کرده 2 تا 1000 در روز و دیروز که 5 شارژ میداد من 6 به بعد زدم بمن نرسید امروزم که اولش جواب نمیداد و به اون خط ها فکر نکنم دیگه بده ولی حالا جواب میده و عجیبه هنوز 7 شده تموم نشده دیروز 6 و چند دقیقه تموم بود Angry.gif  Biggrin.gif
ما اینجا آدم نیستیم..... Sad.gif
یه نفر بگه دیگه....
کار دارم باید زود برم...هیشکیم جواب نمیده Sad.gif
(06-05-2015، 07:04 PM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ایرانسل خودشم نمیدونه داره چکا میکنه بجا اینکه روزی یه شارژ بدون دردسر و محدودیت بذاره شارژ ها رو کرده 2 تا 1000 در روز و دیروز که 5 شارژ میداد بمن نرسید امروزم که اولش جواب نمیداد ولی حالا جواب میده و عجیبه هنوز 7 شده تموم نشده دیروز 6 و چند دقیقه تموم بود Angry.gif  Biggrin.gif
من ک راضی ام هر روز دوتا بهتر از هیچی
دوتاام گیرم بیاد بسه Shy.gif
(06-05-2015، 06:59 PM)amir reza نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لطفأ اگر الان بگید کدوم شارژ میده طریقشم بگید

ارسال OZV MILIONER به 8282

(ایرانسل)

ارسال ozv pazel

(ایرانسل)
پازل به من میگه دریافت کردی !!! ولی منکه شارژی نگرفتم Undecided.gif چکار کنم Angry.gif
(06-05-2015، 07:04 PM)Mamaly نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یه نفر بگه دیگه....

10 به 201013
(06-05-2015، 06:58 PM)Mamaly نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستا یه نفر بمن میگه که این کد تخفیف همراه اول چیه؟

10 بده 201013
پازل تموم شده Undecided.gif
(06-05-2015، 07:06 PM)Evenfall نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(06-05-2015، 07:04 PM)Mamaly نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یه نفر بگه دیگه....

10 به 201013

ممنون...بهت دوتا اعتبار دادم Biggrin.gif