موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک شارژ رایگان مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
برادران و خواهران وقتی قسمت دوم میفرستید مثلا YA 121 چک کنید اگه ازتون پول کم نکرد و شارژ نداد دوباره بفرستید ولی اگه چک کردید و ازتون پول کم کرده بود دیگه نفرستید چون بعدش میگه شما کد دریافت کردید دیگه نمیده ... برا من برا 2تا از خط هام اینجوری شد دیگه نفرستادم بعد 10 دقیقه همه کد های شارژ باهم فرستاد ...
شاهگوش تموم شده
وقتی میگ عضونیسی دوباره بعرسmz 126
(05-05-2015، 05:58 PM)یاس کبود نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به من دوتاش گفت عضو نشدی.

دو تا پیام خالی یکی به 80503 و 84814 بفرست؛به فاصله 5 دقیقه بعد از تایید عضویت کد دریافت شارژو بفرست؛شاید داد
بچه هاازروش من استفادا کنید میده بمن داد هردوتاشون
(05-05-2015، 05:56 PM)یاس کبود نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بچه ها بایکی از خطام به هیچ شماره ای پیام نمیره
دیروز هم بخاطر همین مشکل نتونستم شارژ بگیرم
کسی راه حلی داره؟
مشکل از مرکز پیامته.برو تو اس ام اس تنظیماتو بزن.شماره مرکز پیامو 00989350001400  بزن
پیش بینی فوتبال هس امشب؟
دوستان پیشبینی همراه اول نیست امشب؟
روش منم برا چن تا خط جواب داد

حداقل 5دقیقه فاصله بین دوتا پیام

دم اونی ک کدارو گذاشت گرم Shy.gif
(05-05-2015، 06:06 PM)sanaz_98 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پیش بینی فوتبال هس امشب؟

(05-05-2015، 06:07 PM)vahid.q نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان پیشبینی همراه اول نیست امشب؟

نه
مزه میگه عضو نشدی؟چ کنم