موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک شارژ رایگان مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(03-05-2015، 07:28 PM)daniel نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بابا چه وضعی شده تو لاین هم گداشتن این دو تا رو خدا به خیر کنه فیسبوک رو

تازه من کامنتا فیسبوکو نگاه میکردم اعصابشون خورد بود.میگفتن این چه وضعشه
خدا خیرشون نده نمیدونم یعنی چی آخه همه جا پخش میکنن یه عده عقده ای ان
ادمین باید یه چاره ای بیندیشه
نسل نو فعاله ؟؟
(03-05-2015، 07:35 PM)мαяуαмι نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(03-05-2015، 07:28 PM)daniel نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بابا چه وضعی شده تو لاین هم گداشتن این دو تا رو خدا به خیر کنه فیسبوک رو

تازه من کامنتا فیسبوکو نگاه میکردم اعصابشون خورد بود.میگفتن این چه وضعشه

اره اینجوری خیلی بده اگه اینجوری باشه ایرانسل دیگه مسابقه ای که شارژ میده رو نمیگذاره Sad.gif
سلام خیلی خوشحالم  ما خوب بود دوتا مسابقه شارژداشت نوش جون اونایی ک گاوناییفتن

فروش قبض 5تمانی فقط هزارتومن
سال تحویل اس داده برای شارژ رایگان کسی گرفته ازش؟؟
سلام بچه ها من تازه واردم
امروز سارژ ايرانسل رايگان هست؟؟؟ Undecided.gif
(03-05-2015، 07:46 PM)mahdihamdi75 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نسل نو فعاله ؟؟

نه .نت مجانی بهتون ساخته آ,همش دنبال نتین 
(03-05-2015، 08:04 PM)amin-plus نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگه منظورتون شارژه بود دیررسیدین.اگه تازه واردین و میخواین شارژ گیرتون بیاد ساعت 5_6 اینجا باشین
(03-05-2015، 08:06 PM)мαяуαмι نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(03-05-2015، 08:04 PM)amin-plus نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگه منظورتون شارژه بود دیررسیدین.اگه تازه واردین و میخواین شارژ گیرتون بیاد ساعت 5_6 اینجا باشین

ممنون Sad.gif