موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک شارژ رایگان مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(05-05-2015، 12:40 PM)vantiar نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-05-2015، 12:39 PM)alireza.mir نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام پیش بینی فوتبال همراه اول فعال اعتبار یادمون نره

سلام
کدوم بازی؟شارژم داره؟

شارژ هزاری،میده اگه درست پیشبینی کنی با شارژ صفر میشه فرستاد 
الان شرکت نکنید بزارید پیام تبلیغاتی براتون میاد شارژکم میکنه دوساعت قبلش بفرستید نیم ساعت قبلش هم ممکنه هنک کنه پیامتون ارسال نشه
سلام. من عدد رو به 203060 فرستادم و جوابش اومد که به مسابقه توپ و تور خوش آمدی ولی حرفی از شرکت در پیش بینی فوتبال نزد چکارکنم.
دوستان هنوز چونه شارژ با تخیف میده کسی خبرداره؟برای همراه اول
(05-05-2015، 01:40 PM)taherehz نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام. من عدد رو به 203060 فرستادم و جوابش اومد که به مسابقه توپ و تور خوش آمدی ولی حرفی از شرکت در پیش بینی فوتبال نزد چکارکنم.

سلام

درسته متاسفانه شارژ رایگان رو برداشته توپ و تور همراه اول.
فعلا لغوش کنید تا ببینیم تا شب دوباره فعال میشه یا نه.
(05-05-2015، 01:50 PM)reza_ab نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-05-2015، 01:40 PM)taherehz نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام

درسته متاسفانه شارژ رایگان رو برداشته توپ و تور همراه اول.
فعلا لغوش کنید تا ببینیم تا شب دوباره فعال میشه یا نه.

میگم چرا اعتبار به ما نمیرسه.شما همه رو جمع کردی
شناسه قبض 5هزاری فقط هزار
ادمین داداش چ جوری میشه یه موضوع جدید ساخت؟
تو راهنما نوشتین *فقط کافی است که در انجمن مورد نظر خود بر روی دکمه "موضوع جدید" کلیک نمایید.*
ولی من دکمه موضوع جدید نمی بینم!
(05-05-2015، 01:42 PM)Fa Ti نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان هنوز چونه شارژ با تخیف میده کسی خبرداره؟برای همراه اول

سلام

خانم فاطمه عزیز سرویس چونه همراه اول روز شنبه همین هفته به مناسبت روز پدر شارژ 5000 تومنی همراه اول با تخفیف 2500 تومن میفروخت که اونم مهلتش تموم شده.
س ش اومد؟