موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک شارژ رایگان مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
چند وقت شارژش نکردی
آقا اسماعیل از وقتی خریدمش شارژ نکردم اخه 5 تومن اعتبار داخل شبکه میده که اونم میپره یادم نیست چند ماه شده چون خط اصلیم نبود Sad.gif
م ب ل ا ن ف ق و س؟؟؟
سه ماه یا شیش ماه شارژ نکنی یه طرفه میشه اگه شارژ کنی فک کنم درست شه یه لحظه صبر کنید نگاه کنم
(05-05-2015، 11:11 PM)ســــاحـل نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان کمک خط همراه اول من از 5 شنبه هفته قبل که تخفیف شارژ بود پیام ارسال نمیشد و فکر میکردم بدلیل شلوغی خطوط روز پدر باشه ولی حالا تماس میگیرم میگه خط یک طرفه شده دلیلش چیه نه میشه موجودی چک کرد نه میشه شارژ کرد.  Sad.gif

هدیه سه ماه مهلت دارید فعال کنید بعد 3ماه علاوه بر شارژهدیه اگه استفاده نکنید شارژ توی سیمکارت نزنید امتیازش واگذار میشه باید به خدماتی مراجه کنید تافعال بشه 
(05-05-2015، 11:16 PM)peyman1 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
م ب ل ا ن ف ق و س؟؟؟

فانوس / ملوس
خ ص پ د ا گ ن و ح س
بچه ها این چی میشه
Peyman
قاسم .فانوس
(05-05-2015، 11:11 PM)saeed_black نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خ ص پ د ا گ ن و ح س
بچه ها این چی میشه

حسود/واگن
اگه دو ماه شارژ نکنید یه طرفه میشه شارژش کنید یا با همراه اول تماس بگیرید