موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
من بعد 5 دقه زدم نداد گفت عضو نیستی دوباره بعد نیم ساعت زدم بازم گفت عضو نیستی Undecided.gif
کمک cbook تازه دیدم زدم یا میگه عضو نیستین یا محصول در دسترس نیس. کسی راه حلی نداره Sad.gif
(01-11-2015، 07:39 PM)saeed_black نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نه اصلا شانسی نیست و راحت میده

پیام دوم رو با حروف بزرگ بزنید بدون استثنا میده

شک نکنید

سعید عزیز با حروف بزرگ هم زدم نداد ظاهرا الان شلوغ شده میگه عضو نشدین
payiiz
من نیم ساعت پیش عضو شدم همان موقع زدم نمیداد اذیت کرد، الان زدم بهم داد،
البته چند بار از طریق 8282 عضو شدم و هم از طریق شمارش،
سلام ببخشید من تازه اومدم شارژی هست مگه؟
(01-11-2015، 08:37 PM)armin22 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام ببخشید من تازه اومدم شارژی هست مگه؟
ozv cbook به 8282
cb 141 به 8282
(01-11-2015، 08:22 PM)Mekabiz نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من هنوز نتونستم شارژ بازی اینترمیلان بگیرم.هرچی ت ۱۰۰۰ میفرستم به ۲۰۳۰۶۰ جوابی نمیاد. لطفأ راهنماییم کنید
باشماره اي که شرکت کردي زنگ بزن پشتيبانيش
دوستان کدهای cbook مشکلی نداشتن؟
(01-11-2015، 08:18 PM)alimajrai نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
کسی راحلی داره واسه بازگردانی پیامک های پاک شده؟

نرم افزار wondershare dr.fone for android
(01-11-2015، 09:28 PM)arefu نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان کدهای cbook مشکلی نداشتن؟

به من 1 استفاده شده داد.