موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
بجه ها ایرانسل شارژ پیشبینی بازی بارسلنا رو داده ؟؟
(05-11-2015، 10:59 AM)a Hi† نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان الان عضوخاطرات فوتبال شدم ببینم شارج بازیای دیشب رو میده یا نه
بهم اس داد شما قبلا شارج خودرا گرفته اید...منظورش شارج بازی قبله و  شارجای این بازی فعال نشده یا اینکه کلا امروز ب من نمیده Huh.gif

اره دقیقا فکر کنم هر خط در صورت درست پیشبینی کردن تیم برنده فقط یکبار شارژ میگیره
(05-11-2015، 11:01 AM)amirabbas7 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-11-2015، 10:59 AM)a Hi† نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بهم اس داد شما قبلا شارج خودرا گرفته اید...منظورش شارج بازی قبله و  شارجای این بازی فعال نشده یا اینکه کلا امروز ب من نمیده Huh.gif

اره دقیقا فکر کنم هر خط در صورت درست پیشبینی کردن تیم برنده فقط یکبار شارژ میگیره

پس چرا تو پیامش میداد که با هربار برنده شدن تیمتون شارژ بگیرید
(05-11-2015، 11:06 AM)hitler1945 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-11-2015، 11:01 AM)amirabbas7 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پس چرا تو پیامش میداد که با هربار برنده شدن تیمتون شارژ بگیرید

درسته نکته همینه که چرا میگه در صورت هر بار برنده شدن تیم مورد نظر
(05-11-2015، 11:07 AM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه من الان برای بارسلونا فرستادم میگه اطلاعات تیم شما هنوز اعلام نشده ساعاتی دیگر امتحان کنید
دو هفته پیش با برد بارسلونا شما شارژ گرفتید؟
(05-11-2015، 11:10 AM)amirabbas7 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه
(05-11-2015، 11:11 AM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-11-2015، 11:10 AM)amirabbas7 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نه

خوب پس به همین خاطره که نگفته شما شارژ خودتو دریافت کردی
پس به هر خط در صورت درست پیش بینی کردن یک شارژ میده
جالبه من دو هفته پیش بایرنو انتخاب کردم و باخت و دیشب برد ولی میگه تیم شما در اخرین بازیش نبرده
سلام شارژ بازی بارسلونا رو میده؟
(05-11-2015، 11:30 AM)رهگذر نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام شارژ بازی بارسلونا رو میده؟

احتمالا مثل دیروز 11 به بعد میده
چرا به پشتیبان زنگ نمیزنید بفهمیم شارژ مید یا نه