موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(29-10-2015، 11:19 AM)228 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شناسه قبض میده

خب اول پیامش نوشته چه چیزی برنده شدی

نمونه :
جایزه مربوط به عدد انتخابی شما:
20000 ریال شارژ رایگان
برای دریافت، کد زیر رو شماره گیری کن
*720*3*2#
و بعد کد زیر را وارد کن
85737436488232957

اگه فقط شناسه خالی داده از طریق اون کد شناسه رو وارد کن مرحله آخر ببین مبلغ چقد نوشته
واسه شارژ و نت رایگان 50 و 300 مگ مبلغ رو 0 مینویسه
بالاخره نتیجه پیش بینی همراه اول چی شد؟

مگه سوال این نبود که چندتا گل زده میشه؟

پنالتی هارو حساب نمی کنن مگه
(29-10-2015، 11:27 AM)sina_1 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بالاخره نتیجه پیش بینی همراه اول چی شد؟

مگه سوال این نبود که چندتا گل زده میشه؟

پنالتی هارو حساب نمی کنن مگه

قبلا که پنالتی هارو حساب نمیکردن ولی این روش پیش بینی جدید که تعداد گل رو ازت میخواد هنوز مشخص نیست باید صبر کنیم وقتی شارژش رو داد اونموقع مشخص میشه
(29-10-2015، 11:36 AM)رویــــا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کلا مگه چندتا گل زده شده

بازی صفر صفر بوده
تو ضربات پنالتی
منچستر 1 - 3 میدلزبورو
(29-10-2015، 11:46 AM)228 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان انتقال شارژ ایرانسل چه طوری بود؟

*142*شماره کسی که میخوای انتقال بدی*مبلغ به ریال*رمـز#
(29-10-2015، 11:46 AM)228 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان انتقال شارژ ایرانسل چه طوری بود؟

*142*شماره*مبلغ*رمز#
سلام روز همگی خوش

این تخم مرغ شانسی که همش میگه محصول درخواستی در دسترس نمی باشد و فقط شارژ کم میکنه چیزی نمیده

وقتی همه عضو میشن سیستمشون هنگ نمیکنه اما موقع دادن جایزه هنگ میکنه عجب سیاستمدارایی هستن این اپراتورا... Huh.gif Huh.gif
من دوتا شناسه تخفیف شارژ 5 هزار تومنی از 84888 گرفتم ولی وقتی شماره کارت و رمز رو میدم و 1 رو وارد میکنم میگه نتیجه درخواستی تا ثانیه های دیگه ارسال میشه ولی هیچ اسی نمیاد ! از دیشب هم چند بار امتحان کردم
به نظر من نزنید اسمش هم روشه تخم مرغ شانسی...

به هرکس شانسی جایزه میده به خیلی ها هم چیزی نمیده و فقط شارژ کم میکنه من که پشیمون شدم امتحان کردم Lightbulb.gif
من الان از تخم مرغ شانسی با یه خطم راحت گرفتم به یه خط دیگم چند بار فرستادم گفت محصول درخواستی در دسترس نیست دفعه آخر که فرستادم جایزه رو داد، خیلی اذیت می کنه تا جایزه رو بده ولی بالاخره میده ناامید نشید Biggrin.gif