موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
دوستان این مسابقه هرمی 737626 چی شد ـ من چن نفرو دعوت کرده بودم اما شارژو نداده بود ـ الان فعاله؟میده شارژو؟اگه شارژو میده چیو ارسال کنیم ک شارژو بده
یه کامنت با چندین سوال Shy.gif
(28-10-2015، 01:15 PM)AMIR OWJ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان این مسابقه هرمی 737626 چی شد ـ من چن نفرو دعوت کرده بودم اما شارژو نداده بود ـ الان فعاله؟میده شارژو؟اگه شارژو میده چیو ارسال کنیم ک شارژو بده
یه کامنت با چندین سوال Shy.gif

کامل بیخیالش بشو
تخفیف شارژ همراه اول

ارسال 40 به 201013
هرروز میتونی بگیری
شارژ 10 تومنی رو 7 تومن میده
اول شارژتو بگیر بعد با ارسال
off به 201013 لغوش کن
این مسابقه 737960 احتمال داره دوباره فعال بشه
2000 تومن شارژ رایگان همراه اول

در بازی امشب منچستر یونایتد و میدلزبرو مجموعا چند گل زده میشود؟

1 -   0 یا 1
2-    2 یا 3
3-     بیشتر از سه گل

ارسال عدد مورد نظر به 203060

(جام حذفی انگلیس )
امشب ساعت 23:30  پخش زنده از شبکه 3
(28-10-2015، 01:49 PM)جابر¤¥ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فکر نکنم ش بده!
سه باره بوده حتما  Biggrin.gif
(28-10-2015، 01:59 PM)xeebex نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(28-10-2015، 01:49 PM)جابر¤¥ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فکر نکنم ش بده!
سه باره بوده حتما  Biggrin.gif
چه طور سه بار فعال شد؟
الان دو هفته هست از شماره 737810 برام پیام میاد و شارژ میخوره تو پیام خودش نوشته لغو با OFF
هرچی OFF رو میفرستم یا L یا laghv رو میفرستم لغو نمیشه کسی میدونه چطور میشه لغوش کرد
(28-10-2015، 02:13 PM)mahdi_rrr نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
الان دو هفته هست از شماره 737810 برام پیام میاد و شارژ میخوره تو پیام خودش نوشته لغو با OFF  
هرچی OFF  رو میفرستم یا L یا laghv رو میفرستم لغو نمیشه کسی میدونه چطور میشه لغوش کرد

L  نفرستید اصلا . منم ال که میفرستادم بازم پیام میومد

اول LAGHV   بفرستید بعدش OFF   منتظر بمونید تا پیام لغوش بیاد. یه کم دیر میاد

لغو میشه
(28-10-2015، 02:13 PM)mahdi_rrr نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هرچی OFF  رو میفرستم یا L یا laghv رو میفرستم لغو نمیشه کسی میدونه چطور میشه لغوش کرد

لغو بفرست

پیام لغو اومد
دوباره 1 بفرست
و دوباره لغو کن
Shy.gif Shy.gif Shy.gif