موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(28-10-2015، 07:10 PM)رویــــا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کسی از تخم مرغ شانسی شناسه تخفیف 5تومنی شارژو وارد کرده که درست بوده باشه؟

؟؟؟
(28-10-2015، 07:22 PM)vahid.q نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
jaege
کد شانس رو گرفتم از سایتش،حالا با خط ایرانسل چی شماره گیری کنم و بعدش کد شانس رو وارد کنم؟؟
قبلا ستاره 780 مربع بود الان میزنم چیزه دیگه إی میاد

برای ایرانسل:

#کد 12 رقمی*780*

(28-10-2015، 07:28 PM)a Hi† نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(28-10-2015، 07:22 PM)vahid.q نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
jaege
کد شانس رو گرفتم از سایتش،حالا با خط ایرانسل چی شماره گیری کنم و بعدش کد شانس رو وارد کنم؟؟

بزن ستاره ۷۲۰ ستاره ۳ ستاره ۲ مربع
بعدش شناسه رو بزن

نه این کد شانس سایت 780 ، ربطی به سامانه 720 نداره ...
چرا دوتا سیم دارم از دیروز هیچ پیامی از 203060 نمیاد Sleepy.gif Confused
شانس نداریم به خدا
 اه
(28-10-2015، 07:28 PM)a Hi† نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
jaege

بزن ستاره ۷۲۰ ستاره ۳ ستاره ۲ مربع
بعدش شناسه رو بزن

با سلام
منم شناسه رو که بهم داده هر چی میزنم میگه شناسه قبض نادرسته، اینترنت رایگان چند روز پیش هم که شناسه داد میگه شناسه قبض نادرسته، فقط سامانه 720 اینطوریه ، راه حلی داره؟
مسابقه ganjer پیام داد واسه شارژ. 1 به 84822 سوال پرسید و جوایز رو گفت.
شناسه تخفیف شارژ که از 84888 میگیریم .اگه لغو کنیم ایا شناسه باطل میشه؟!
اگه دوست داری جایزه ببری کافیه عدد1رو به 84822 ارسال کنی تا حیرت زده بشی....
فرستادم 4500تا کارت شارژ داره تستش کنید اینم با بقیه
هنوز گنجر فعال نشده عضو گنجر به 8282 بزنی باید تبریک بگه که نمیگه.
اس داده Biggrin.gif

ی وقت 1 رو نفرستی به 84822 ها!
چون ممکنه برنده بشی و ما ورشکست بشیم Biggrin.gif
(28-10-2015، 07:37 PM)hosene71d نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
چرا دوتا سیم دارم از دیروز هیچ پیامی از 203060 نمیاد Sleepy.gif Confused
شانس نداریم به خدا
 اه

فک کنم خیلی از بچه ها این مشکل رو دارن...منم همینطور...باید مشکل سامانه باشه اگه بشه زنگ زد خوبه...یه سامانه 203060 کارش درست بود که اونم الفاتحه! البته مع الاخلاص!