موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
اگه عضومسابقات خاطرات فوتبال ايرانسل هستيدولغونكرديدلطفأ
KH 555
روبه 8282ارسال كنيدوشارژتون رودريافت كنيد
‏*‏******
امااگه لغوكرديدياالان عضوشديدوبامشكل دريافت مواجه هستيدلطفأ
OZV KHATF
روبه 8282ارسال كنيد
وبعداز1الي2ساعت مرحله دريافت شارژوارسال كنيد
KH 555
وشارژوبه راحتي وبي مشكل دريافت كنيد. . .
نكته:ازارسال چندبارKH ‎555خودداري نماييدچون باپيام شارژخودرادريافت نموده ايدمواجه خواهيدشدوشارژوازدست ميديدطبق راهنمايي عمل نمايي
(05-11-2015، 03:15 PM)رویــــا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لغو کن بعد عضو شو بعد چند دقه kh 555 بزن

مرسی من با روش شما راحتتر شارژ گرفتم
از عزیزان کسی نیست بگه من قبلا چند هفته پیش khatf شارژ گرفتم الان شرکت کنم میده یا ن چون دیروز KH 112 فرستادم گفت قبلا نظر ثبت شده یا همچی چیزی Undecided.gif
(05-11-2015، 03:49 PM)payiiz نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
از عزیزان کسی نیست بگه من قبلا چند هفته پیش khatf شارژ گرفتم الان شرکت کنم میده یا ن چون دیروز KH 112 فرستادم گفت قبلا نظر ثبت شده یا همچی چیزی Undecided.gif

اگ تیمت بارسا بوده اره میتونی
من چند هفته پیش هم گرفته بودم.الانم دوبارع عضو شدم شارژمو گرفتم.کد سالم هم داد
(05-11-2015، 03:49 PM)payiiz نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
از عزیزان کسی نیست بگه من قبلا چند هفته پیش khatf شارژ گرفتم الان شرکت کنم میده یا ن چون دیروز KH 112 فرستادم گفت قبلا نظر ثبت شده یا همچی چیزی  Undecided.gif

بله دیگه میده من دفع پیش از بارسلونا گرفتم این بار هم شاژ داد
دوستان کسی لیست تیم های khatf رو داره بزاره مرسی
(05-11-2015، 03:54 PM)hossien27 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان کسی لیست تیم های  khatf  رو داره بزاره مرسی

بایرن kh 101
بارسا kh 102
رئال kh 103
ظهر ی پیام اومد همراه اول 40 درصد تخفیف لایسنس های اورجینال اپلیکیشن ضد ویروس و ضد سرقت bitdefender با ارسال ب 307575 دریافت کنید
3 ماهه 5 تومن با ارسال 4...
البته فک نکنم کسی استفاده کنه :)
شارژ پیشبینی چیه؟ چطور شرکت کنیم؟
امروز شارژ نداریم