موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
خب چطوربعضياميگن فقط 1باراين سامانه شارژميده
بارسا و بایرن هر دو بازیهاشون رو بردن، دوستانی که هفته پیش یکی از این دو تیم رو انتخاب کرده بودن میتونن فردا شارژشون رو بگیرن ...
نتیجه نهایی مسابقات دیروز و دیشب
ذوب آهن 2 . پرسپولیس 0
بایرن مونیخ 5 . آرسنال 1
بارسلونا 3 . باته 0
دوستانی ک دیشب در مورد 8282جروبحث میکنن.منکه 4تا خط دارم  عضو شدم بعد از یک ساعت مرحله دوم فرستادم شارژ داد بدون هیچ دردسر البته من همیشه این کار میکنم راحت شارژ میدهر.پس توجه فرماید ک سامانه ای 8282مرحله ای دوم رو زود نفرستین بعد از یک ساعت بفرستین.شارژ سالم میده. Cool.gif
عزیزان وقت بزارید حرفای من رو دو دقیقه بخونید الکی بحث نکنید.

ببینید شما وقتی عضو مسابقه های 8282 میشین بلافاصله شارژ رو نگیرین بزارین یکی دو ساعت بعد..
روشی ک من گرفتم و 99% شارژا رو بدون دردسر و سالم داده...

اول هر چی سیم دارید یک دفعه عضو میشید میزارید کنار مثلا ساعت 7 عضو میشید.

بعد ساعت 9 و نیم  دوبار عضو میشید مثلا ozv cbook میفرستید صبر میکنید جوابش بیاد وقتی اومد مجدد ozv cbook میفرستید!

وقتی گفت شما از قبل عضو بوده اید! لغو می کنید laghv cbook
وقتی جواب لغو شدن اومد و گفت لغو کردید مجدد مثل مرحله اول دوبار عضو میشید!ozv cbook میفرستید وقتی جوابش اومد دوباره ozv cbook میفرستید. وقتی گفت از قبل عضو بوده اید cb 141 بفرستید. راحت شارژتون رو بگیرید.. همین
من تعداد سیم بالا دارم و همشو میده ممکنه یکی دو تا بگه عضو نبوده اید ک اشکالی نداره بهتر از اینه تکراری بده..

حالا شارژ دیشب تموم شد رفت... برای بعدیا اینجوری بگیرید بهتره به من میده تضمین نمیکنم ک به شما هم به همین راحتی بدهد موفق باشید Heart.gif  Angel.gif
نه آخه مسئله دیر فرستادن نیست! من دیشب بعد از دو سه ساعت مرحله دومو فرستادم گفت نتیجه بعدا براتون ارسال میشه سریع دوباره فرستادم باز همینو گفت چند دقیقه بعد لغو کردم عضو شدم باز همینو گفت :| کلی شارژ خورد هیچ نتیجه ای هم ارسال نشد :/
من دیشب از 8تا سیمکارت 2تا شارج گرفتم...تو همین پست ها خونده بودم وقتی ایرانسل بهشون گفت شارج تونو گرفتی اونا هم چون نگرفته بودن چندبار مرحله دومو میفرستادن تا بلاخره بهشون میداد
منم خواستم زرنگی کنم همینکارو کردم  اینکه هیچی  گیرم نیومد ب کنار حدود 3000هم ضرر کردم نمید ونستم وقتی مرحله دوم رو میفرستیم هی شارج کم میکنه Undecided.gif   دوستان یه توصیه از این ب بعد اگر بار اول ک مرحله دومو فرستادین بهتون شارج نداد دیگه نفرستین
ضررش بیش از نفعشه Lightbulb.gif
شارژمحدودبدردنميخوره الان ايرانسل اومده مثلاساعت 8شب مسابقه فعال ميكنه؟
كي سابقه داشته آخه پارسال اين موقع روزي حداقل2الي 4تافقط نامحدودفعال بودمحدوداش كه ديگه جاي خود
دیشب بمن شارژ نداد.۴۰۰۰ تومن شارژ توی خطم بود ولی جوابش اومد سیستم قادر به محاسبه نیست
من ازاولي كه ايرانسل شارژداده گرفتم اينجاكه نيست فقط شارژميذارن توچندروزقبل 5تا6تاشارژمحدوداعلام كردم كه هيچ كجانذاشتن قرارنيست هركي بگه قبلأشارژگرفتم از20سال پيش اينجابوده باشه