موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
اين شماره ٨٠٣٠ صبح براي من هم امد نوشته قرعه كشي ننوشته به همه ميده بنابر اين فكر نميكنم عقيده خوبي باشه شركت كنين
هزينه داشت داداش
(05-11-2015، 01:16 PM)Behdad نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هزينه داشت داداش

ازم 120 کم کرد خطم شارژ داشت
بالاخره برای برد بارسا شارژ میده یانه ؟ من بازی قبل را دریافت کردم اما این بازی را میگه شارژ خود را دریافت کرده اید.
(05-11-2015، 09:24 AM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عزیزان وقت بزارید حرفای من رو دو دقیقه بخونید الکی بحث نکنید.
ببینید شما وقتی عضو مسابقه های 8282 میشین بلافاصله شارژ رو نگیرین بزارین یکی دو ساعت بعد..
روشی ک من گرفتم و 99% شارژا رو بدون دردسر و سالم داده...
اول هر چی سیم دارید یک دفعه عضو میشید میزارید کنار مثلا ساعت 7 عضو میشید.
بعد ساعت 9 و نیم  دوبار عضو میشید مثلا ozv cbook میفرستید صبر میکنید جوابش بیاد وقتی اومد مجدد ozv cbook میفرستید!
وقتی گفت شما از قبل عضو بوده اید! لغو می کنید laghv cbook
وقتی جواب لغو شدن اومد و گفت لغو کردید مجدد مثل مرحله اول دوبار عضو میشید!ozv cbook میفرستید وقتی جوابش اومد دوباره ozv cbook میفرستید. وقتی گفت از قبل عضو بوده اید cb 141 بفرستید. راحت شارژتون رو بگیرید.. همین
من تعداد سیم بالا دارم و همشو میده ممکنه یکی دو تا بگه عضو نبوده اید ک اشکالی نداره بهتر از اینه تکراری بده..

حرف شما درست
ولی اینکارتون یعنی لقمه رو از پشت سرت بیاری بزاری تو دهنت و بعد بخوری !!!!!!!!!! Undecided.gif Undecided.gif

راه حل آسونتر هم داره!!
این دو نکته فراموش نشه فقط
1.سامانه های 8282 جوابش رو هرچی دیرتر بفرستی بهتره
2. هر سامانه شماره مخصوص خودشو داره
مثلا دیشب katere ، شماره ی سامانه اش 84813 بود

خب!! حالا که این دو نکته رو فهمیدم ، پس حالا به اینصورت شارژ میگیریم:
1. اول عضو میشیم ----> ارسال ozv katere
2. بعد از 5 دقیقه ------> ارسال 1 به 84813
اینجا پیام میاد قبلا عضو بوده اید ......
3. بعد از نیم یا یک ساعت یا بیشتر ( هرچی بیشتر بهتر Biggrin.gif ) مرحله دریافت شارژ رو میزینم!
من همیشه اینجوری میگیرم و جواب میده و راحت هم هست! Rolleyes.gif Rolleyes.gif
(05-11-2015، 01:22 PM)mrs1390 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بالاخره برای برد بارسا شارژ میده یانه ؟ من بازی قبل را دریافت کردم اما این بازی را میگه شارژ خود را دریافت کرده اید.

دادش صبر داشته باش هنوز برای شارژ بروز نشده من برای اولین بار زدم بارسا به منم نمیده احتمالش هم هست شنبه بده شما مسابقه رو لغو کن L KHATF   هر زمان که شارژبده دوستان اعلام میکنند.
سلام شارژ بازی ذوب اهن نداده هنوز؟
(05-11-2015، 01:51 PM)mahmod131 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام شارژ بازی ذوب اهن نداده هنوز؟

ناچ
دوستان به ۲۰۳۰۶۰ ت ۱۰۰۰ رو میفرستم جوابی نمیده قبلا جواب میداد
دوست خوب
شما باید صبح روز بعد از بازی برای دریافت شارژ رایگان خود با ارسال ت 1000 اقدام فرمایید
در صورتی که نتیجه بازی را درست گفته باشید شارژ به شما تعلق خواهد گرفت
الان اصلا جواب نمیده واسه شماها هم اینجوره ؟
(05-11-2015، 02:02 PM)hossien27 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان به ۲۰۳۰۶۰ ت ۱۰۰۰ رو میفرستم جوابی نمیده قبلا جواب میداد
دوست خوب
شما باید صبح روز بعد از بازی برای دریافت شارژ رایگان خود با ارسال ت 1000 اقدام فرمایید
در صورتی که نتیجه بازی را درست گفته باشید شارژ به شما تعلق خواهد گرفت
الان اصلا جواب نمیده واسه شماها هم اینجوره ؟

٢٠٥٧٦ هم همينو ميگه هنوز شارژ نميده ...اين پيام از بعد بازي ديروز هست... بعد هم ميتونين ٢٠٣٧٢٠ را به جاي ٢٠٣٠٦٠ بهش پيام بدين