موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
عارف عزیز منکه اونو دیر زدم غیرفعال شده بود اگه بده خیلی افسوس میخورم Biggrin.gif ولی 737178 پیش بینی 9 صبح پیام داد شرکت کردم و فک نکنم جز 1000 نفر اول باشه
دوستان شارژ دیروزی که گفته بود فردا میده رو امروز میده یا نه؟! من هنوز لغوش نکردم!
(03-11-2015، 11:56 AM)بختک نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان شارژ دیروزی که گفته بود فردا میده رو امروز میده یا نه؟! من هنوز لغوش نکردم!

منکه فکرنکنم بده  فقط میچرخونمون دور خودمون تا به هوای شارج لغوش نکنیم Tongue  اونم سین جیممون کنه و با سوالاش شائرجمونو بخوره Undecided.gif
دوستان لیست مسابقات 737میدین تا خط شارژ شارژ میبره
اقا یکی جواب بده سین جیم رو لغو کنیم یا نه
من تو مغازم .خونمون وای فای نداره با نت گوشی هم نمیتونم بالا بیام که بفهمم نتیجه چیشد
ساعت 12 تعطیل میکنم Sad.gif
(03-11-2015، 12:51 PM)a Hi† نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اقا یکی جواب بده سین جیم رو لغو کنیم یا نه
من تو مغازم .خونمون وای فای نداره با نت گوشی هم نمیتونم بالا بیام که بفهمم نتیجه چیشد
ساعت 12 تعطیل میکنم Sad.gif

من که همون دیشب لغو کردم
شما که تا الان گذاشتید سوالش هم فرستاده شارژ هم کم کرده. پس صبر کنید تا شب اگر نداد لغو کنید. فرقی نمیکنه که واستون
سلام روزتون بخیر

بارسلونا و بایرن مونیخ کی بازی اروپایی دارن؟؟؟
امشب رعال فرداشب بارسلونا
سه بار زنگ زدم ب پشتیبانی یارا..اما پاسخگو نبودن
Tongue
(03-11-2015، 12:09 PM)samih نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان لیست مسابقات 737میدین تا خط شارژ شارژ میبره

737955
737956
737957
737958
737959
737960