موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
کدوما بیشتر عمر میکنن؟ 
1.خانوما 
2.آقایون 
1000کارت شارژ با پاسخ به3سوال 737180
تست نشده
(04-11-2015، 12:16 PM)Pedram13744 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کدوما بیشتر عمر میکنن؟ 
1.خانوما 
2.آقایون 
1000کارت شارژ با پاسخ به3سوال 737180
تست نشده

تست شد نمیده
(04-11-2015، 12:09 PM)hossien27 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-11-2015، 12:05 PM)رهگذر نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-11-2015، 12:03 PM)Shahlashahriari نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پيش بيني همراه اول براي ذوب اهن و پرسپوليس نميشه شركت كرد؟! ميگه كليد واژه نادرست است!

دیشب هم همینجور بود
چرا فعال نشده هنوز

به احتمال زیاد غیر فعال شده چون ۳ روز پیش فعال شده بود مهلت شرکت تو پیش بینی تموم شدهمسابقه
پيش بيني غير فعال نشده ... سيستمشون مشكل پيدا كرده ... بعد از دوازده انشالا حل ميشه ميتونين شركت كنين اونهايي كه هنوز شركت نكردن
من پیشبینی بازی رئال روگرفتم آیا باز میتونم امشب برای بازی بارسلونا شرکت کنم ایرانسل رو میگم
(04-11-2015، 12:47 PM)MEHRAN-N نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من پیشبینی بازی رئال روگرفتم آیا باز میتونم امشب برای بازی بارسلونا شرکت کنم ایرانسل رو میگم

ناچ نميشود ميگه تيم انتخابي شما فلان (هموني كه قبلا انتخاب كردي)
(04-11-2015، 12:47 PM)MEHRAN-N نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نمیتونید. با هر خط فقط یک تیمو میتونید انتخاب کنید
مگه اینکه با خظی که عضو خاطرات فوتبال نشدید هنوز الان تیم بارسلونا رو انتخاب کنید
من پیشبینی بازی رئال روگرفتم آیا باز میتونم امشب برای بازی بارسلونا شرکت کنم ایرانسل 
نمیشه
پیش بینی هنوز فعال نشده؟؟کسی به پشتیبانی زنگ زده ببینه فعال میشه یا ن؟؟
دوستان هرچی الان kH 555میفرستم اینو میگه
شما قبلا کد شارژ خود را دریافت نموده اید
مگه ب کسی ایی ک قبلا گرفتن نمیده
(04-11-2015، 01:12 PM)آقاای سحاقی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان هرچی الان kH 555میفرستم اینو میگه
شما قبلا کد شارژ خود را دریافت نموده اید
مگه ب کسی ایی ک قبلا گرفتن نمیده

آقا مانی گفتش اول عضو بشید بعد بفرستید
عضو شدید؟