موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
737839هزارنفراول
تست نشده ؟
(04-11-2015، 04:38 PM)L0RD Pi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
از 1تا5 یک عدد به 203021 بفرست
پشت هرعدد یک تخفیف اعتبارهمراه اول داری
یکی از تخفیف ها 5000تومانی هست
ماه گردی 200تومان
بدون شارژ هم میده...
ب من تخفیف 1000 تومن رو شارژ 10 تومنی داد.

اینکه جواب نداد
(04-11-2015، 04:49 PM)Behdad نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
737839هزارنفراول
تست نشده ؟
شارژ داد فقط کافیه پیام بفرستید...1 رو بفرستید...
جواب میده...چندبار بفرستی ج میده
شارژ میده باید 120 تومن داشته باشی  فقط 1 رو ارسال کنید شارژ خودش میاد
مرسی گرفتم..
تمام شد دیگه تو پیام دوم شارژ نیست سوال میپرسه
باید شارژ داشته باشه به من بدون شارژ نداد ولی به دو سیم با شارژ داد... بعد از خوش آمد گویی نیاز نیست کاری دیگه کنید فقط باید صبر کرد جواب بیاد Heart.gif
(04-11-2015، 05:03 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باید شارژ داشته باشه  به من بدون شارژ نداد ولی به دو سیم با شارژ داد... بعد از خوش آمد گویی نیاز نیست کاری دیگه کنید فقط باید صبر کرد جواب بیاد Heart.gif

شارژ دارم ولی فقط پیام اولش واسم اومد
لغو هم کردم دوباره فرستادم بازم همین
(04-11-2015، 05:05 PM)رهگذر نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(04-11-2015، 05:03 PM)0212 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باید شارژ داشته باشه  به من بدون شارژ نداد ولی به دو سیم با شارژ داد... بعد از خوش آمد گویی نیاز نیست کاری دیگه کنید فقط باید صبر کرد جواب بیاد Heart.gif

شارژ دارم ولی فقط پیام اولش واسم اومد
لغو هم کردم دوباره فرستادم بازم همین

تموم شد نزنین دیگه