موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
دوستان کدوم سامانه نت ۵۰مگ میده؟؟زود لگید لطفا
من ts 555 فرستادم حدیث فرستاد :))) دوباره فرستادم گفت شما برنده 2000 دوباره فردا ts 555 بفرست
(29-10-2015، 12:12 AM)Na333r نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان کدوم سامانه نت ۵۰مگ میده؟؟زود لگید لطفا
شانسی از بین شارژ نت و تخفیف این دو یه کدومو میده
ارسال 1 به 84888
بعد ts 555 به 8282
كسي هست كه شناسه شارژباتخفيف سامانه84888درساعات گذشته بي مشكل فعال شده واسش؟
من تخفیف خرید شارژ داده هرچی شناسه رو میزنم جوابی نمیاد، برا کسی پیش اومده؟
(29-10-2015، 12:49 AM)Behdad نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از وقتی که مسابقه امروز فعال شد هر دو ساعت یه بار دارم شناسه جدید میزنم ولی هیچکدوم شارژ نمیشن
پول رو از حساب کم میکنه بعد چند دیقه پول به حساب برمیگرده
فوتبال منچستر يونايتد و ميدلزبرو نتیجه نهایی 
بدون گل !
سلام دوستان.من چندتا تخفیف شارژ داشتم همه رو زدم درست بودند و تراکنش انجام شد.البته بگم کارت بانکی من صادرات بود.چون همیشه که باکارت آینده یا سپه می زدم جوابی نمیومد.و فکر کنم این کارت ها رو ساپورت نمیکنه.
(29-10-2015، 12:58 AM)Evenfall نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(29-10-2015، 12:49 AM)Behdad نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

از وقتی که مسابقه امروز فعال شد هر دو ساعت یه بار دارم شناسه جدید میزنم ولی هیچکدوم شارژ نمیشن
پول رو از حساب کم میکنه بعد چند دیقه پول به حساب برمیگرده

من گرفتم مشگلی نداشت

فروش شناسه تخفیف 7و5تومنی
به من گفته بود دوهزار شارژ رایگان با وقفه مرحله ی دوم رو زدم تخفیف اینترنت داد Undecided.gifفازش معلوم نیس:/