موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(25-10-2015، 09:04 PM)Hadi Hunter نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(25-10-2015، 08:39 PM)الــــنــا خانوم نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یکی جواب ما رو بده شناسه ک مال دفه قبلی بوده میشه گرفت ازش ک بفروشم یا از کار افتاده Sad.gif

همین الان شناسه قبلی رو زدم راحت وارد شد

دوست عزیز کی گرفتی من داشتم زدم نشد نوشت فاکتور قابل پرداخت نیست
(25-10-2015، 09:13 PM)farzad63 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سوال:در مرحله جام جهانی 2018 روسیه تیم ملی کشورمان اولین بازیشو با کدوم تیم انجام داد

1 گوام

2 ترکمنستان

3 عمان

میتونید کمکم کنید؟؟؟

پاسخ ۲ میشه
بله آقا وحید درسته فقط خداکنه مثه الان ک میگن مهلت نت همون 2 روزه و تعداد روزاش قابل جمع زدن نیست ک تعداد روزاش اضافه بشه نباشه :(
shahla
بزن ستاره 142 ستاره 2 مربع
ازت یه اطلاعاتی میخاد وارد کن رمزت رو بازیابی کن
شناسه قبلی فکر کنم هفته قبل یا دو هفته قبل بود اگه اشتباه نکنم واسه من راحت وارد شد دوست عزیز
اگر شماره سرویس خط به خط رو فراموش کرده باشید یا بخواهید تغییر دهید از دستور زیر استفاده کنید:
* 142 * 2 * کد ملی *شماره شناسنامه * رمز جدید #
(25-10-2015، 09:13 PM)farzad63 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سوال:در مرحله جام جهانی 2018 روسیه تیم ملی کشورمان اولین بازیشو با کدوم تیم انجام داد

1 گوام

2 ترکمنستان

3 عمان

میتونید کمکم کنید؟؟؟

2
مشترک گرامی
برای حضور در طرح شارژهای ۱۰۰ هزار تومانی رایگان جشنواره پاییز میلیاردی، تنها تا تاریخ ۹۴/۸/۴ فرصت دارید ۱ را به ۳۰۵۵۶ ارسال کنید.

------بعد فرستادم این اومد:

مشترک گرامی
تبریک! حضور شما در جشنواره پاييز ميلياردي با موفقيت تاييد شد. شما بصورت رايگان و با 1000 امتياز ويژه در طرح جوایز این جشنواره ویژه مشترکین همراه اول شامل یک میلیارد ریال شارژ شركت داده شديد.
دوستان سیم جدید rdahشارژ میده؟بعدش چی میفرسن؟
سلام
Ozv rdah شب 12/30 به بعدشم RH 555 رو بفرستید!!