موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(31-10-2015، 02:31 PM)ali1221 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برای پیش بینی 20576باید شارژ داشته باشیم؟ ؟؟؟

خیر بدون شارژ هم میشه گرفت
از 1نیم تا الان تست کردم 737960 فعال نبود.
اون الکی یچیزی زده. من همون 1.33 زدم اصلا تبریک نگفت.
(31-10-2015، 03:15 PM)رویــــا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اون الکی یچیزی زده. من همون 1.33 زدم اصلا تبریک نگفت.

آره دقیقا منم زدم جواب نداد الکیه فک نکنم تموم شده چون اینجوری ک میگف شما جز نفرات نبودید
این 3090 چی بود تو بازی دیروز هی میگفتن شرکت کن...
منم اس دادم بهش الان فعال شده ولی لغو نداره! همایت مالی روزی 200 تومن از باشگاه! خخخ زورگیری میکنن! کسی لغوشو میدونه چیه؟
(31-10-2015، 01:19 PM)mahjob. نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شما کدوم گزینه رو میزنید ؟
از فوتبال سررشته ندارم
گزینه اتون و بگید لطفا

(31-10-2015، 01:24 PM)الــــنــا خانوم نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اقا رضا واسه صبا وتراکتورم بگید اگه میلانو میگید

خیلی سخته دقیق پیش بینی کردن این دو تا بازی امروز و امشب
راستش هر دو تا پیش بینی رو من نصف نصف زدم

پیش بینی 20576 رو نصف نصف برد تراکتور و مساوی زدم
پیش بینی 203060 رو هم نصف نصف برد آ اس رم و مساوی زدم
(31-10-2015، 04:27 PM)gherti69 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این 3090 چی بود تو بازی دیروز هی میگفتن شرکت کن...
منم اس دادم بهش الان فعال شده ولی لغو نداره! همایت مالی روزی 200 تومن از باشگاه! خخخ زورگیری میکنن! کسی لغوشو میدونه چیه؟

off روبفرست به احتمال زیاد لغو میشه
دوستان قیمت دقیق سیمکارت همراه اول الان چقدره؟کجاها ارزون میفروشن؟
پیشبینیه بازیه صبا رو فک کنم برداشتن.دیگه حرفی از ش نمیزنه
سلام
کسی شناسه هایی که از مسابقه تخم مرغ شانسی گرفته، وارد شده واسش؟؟