موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
سلام یه قبض بود چی بود قبض میداد چند تومنی میداد
شارژ چی هست Lightbulb.gif Huh.gif Huh.gif
1 به 737609 بعد 109 رو بفرست شارژه..

دوستان 2 تومن گرفتم لی وقتی زدم نوشت شارژ انجام شد ولی با موجودی اضاف نشد!!!!!! مشکل چیه جیکار کنم؟
مانی فک کنم اینو شما بدونی اگه دوستان دیگم بدونن پاسخ بدن ممنون میشم لغو اون دوتا مسابقه شارژ ۱۰۰ت (یکیش اونی بود ک ب بیشتریا ۱۰۰ رو داد یکیشم اونی که واسه زبان بود)چیه؟؟
سلام
من حدود 1 ساعت و نيم كه 109 فرستادم ولي ج نميده!
دوباره بفرسم ميده?!
(02-11-2015، 09:28 PM)Na333r نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مانی فک کنم اینو شما بدونی اگه دوستان دیگم بدونن پاسخ بدن ممنون میشم لغو اون دوتا مسابقه شارژ ۱۰۰ت (یکیش اونی بود ک ب بیشتریا ۱۰۰ رو داد یکیشم اونی که واسه زبان بود)چیه؟؟

jashn off به 2021

az off به 203862
دوستان من اول 1ب737609فرسادم بعد چند دقیقه 109فرستادم بعد گذشت15مین بازم چند بار 109فرستادم....بعد ی ساعت ج داد گفت شما عضو نیستی.
الان من چیکار کنم؟
(02-11-2015، 09:28 PM)Mahshid Tehrani نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
من حدود 1 ساعت و نيم كه 109 فرستادم ولي ج نميده!
دوباره بفرسم ميده?!

نه دوباره لازم نیست چون ممکنه بگه شارژو گرفتی باید صبر کنی!
واسه من نزدیک 1 ساعتو نیم جواب شارژ اومد پس یکبار بیشتر نفرستید
دوستان یه بار بیشتر 109 رو نفرستین اکه پشت سرهم‌  دو مرحله رو بفرستین بازم اشکال نداره ولی دوباریا بیشتر 109  رو نفرستین که بهتون نمیده
شاید تموم شد که جواب نمیا