موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(29-10-2015، 03:57 PM)farzad63 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(29-10-2015، 03:54 PM)amirabbas7 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(29-10-2015، 03:49 PM)Shahlashahriari نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
از ٢٠١٤٢٢ يك پيامك اومده شارژ رايكان به ٥٠٠٠ نفر اول براي دربي پايتخت ... كسي ميدونه ماجراي اين چيه؟!!

احتمالا شارژ بده چون جز مسابقه هایی بوده که باید تا۳۰اذر شارژ بدهند

سلام مال همراه اوله؟؟؟؟

ایرانسل
(29-10-2015، 03:59 PM)a Hi† نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۱رو بفرستیم؟

من فرستادم گفت شارژهای امروز به پایان رسیده
(29-10-2015، 03:59 PM)amirabbas7 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(29-10-2015، 03:59 PM)a Hi† نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
۱رو بفرستیم؟

من فرستادم گفت شارژهای امروز به پایان رسیده

کی ۵۰۰۰۰نفر کدرو زدن Undecided.gif
با سلام امذو شاژ هست یا نه??
سلام دوستان شارژ پیشبینی منچستر میده یا نه من گزینه سه روزدم
(29-10-2015، 04:11 PM)MEHRAN-N نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان شارژ پیشبینی منچستر میده یا نه من گزینه سه روزدم

بله شارژ اومد و گزينه ١
سلام چرا شناسه های شارژ وارد نمی شن؟
این 201422 احتمالا هنوز فعال نشده اون که میگه تمام شده مال قبله.
(29-10-2015، 04:16 PM)رویــــا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این 201422 احتمالا هنوز فعال نشده اون که میگه تمام شده مال قبله.

صبح  شايد فعال شده بوده ديروزم پيامك شركت در مسابقه پيش بيني براي پرسپوليس و استقلال داشتيم
بعد از پیامک انبوه فعال میشن...فوتبالم پیامک داد و فعال شد.