موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
جایزه مربوط به عدد انتخابی شما:
3000 تومان تخفیف اینترنت 1 گیگابایتی
برای دریافت، کد زیر رو شماره گیری کن
*720*3*2#
و بعد کد زیر را وارد کن
85737407453087320
هر کی لازم داره میتونه استفاده کنه من نمیخوامش
737959  به اونایی میده که ازش نگرفتن اگه بهتون تبریک گفت میتونید بگیرید  ولی بازم با خطاتون تست کنید چون هزینه ای کم نمیکنه
(28-10-2015، 06:24 PM)ali9022 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
شارژرایگان1000تومانی به3000نفراول
مسابقه اکران

ارسال1به737959

اینجا جای تبلیغ کانال کارت شارژ نیست .مدیر عزیز رسیدگی کن همین افراد هستن که باعث میشن شارژ های محدود به بچه های انجمن نرسه
من کد تخفیف 7 تومنی شارژ دارم ولی هرچی میزنم شارژ نمیشه نه پولی از حسابم کم میشه نه شارژ میشه چیکار کنم؟؟؟
دوستان پیام میاد از irancell. نوشته امتیاز شما
برای قرعه کشی مزدا 3 400و اعتبار 30اذر نحوه محاسبات .....
باز اس میاد امتیازتون 600
باز اس میاد 800 مال چیه این پبام؟
(28-10-2015، 06:34 PM)رویــــا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هر دفعه که شارژ میزنی به امتیازت اضافـ میشه
برای قرعه کشی
(28-10-2015، 06:34 PM)رویــــا نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شرکت در قرعه‌کشی «مزدا 3 جدید» در #۴۴۴۴*

همه شما مشترکین اعتباری می‌توانید تا پایان جشنواره پاییز 94 با شماره‌گیری #۴۴۴۴* در قرعه‌کشی یک خودروی مزدا 3 جدید شرکت کنید.

مراحل شرکت در قرعه کشی:

1. شماره‌گیری #۱*۴۴۴۴*، خرید طرح پیشنهادی ویژه خودتان و فعال‌سازی آن
2. شارژ مجدد سیم‌کارت و کسب امتیاز برای شرکت در قرعه‌کشی:
  • هر 1000 تومان شارژ، 100 امتیاز (فقط ظرف 24 ساعت پس از فعال‌سازی طرح پیشنهادی ویژه)
  • افزایش اعتبار سیم‌کارت تا 5.000 تومان (هربار افزایش اعتبار در صورتیکه باقیمانده مبلغ موجود در حساب شما را به 5.000 تومان یا بیشتر برساند 200 امتیاز جهت شرکت در قرعه کشی محسوب می‌شود)

توجه:

- از طریق تمامی روش‌های شارژ به غیر از «خط به خط» می‌توانید در قرعه‌کشی خودروی مزدا 3 جدید شرکت کنید.
- امکان استفاده همزمان از کد شگفتی‌های ایرانسل و هر یک از دیگر طرح‌های تشویقی و تخفیفی ایرانسل وجود دارد.
- برای اطلاع از باقیمانده اعتبار هدیه سیم‌کارت اعتباری خود می‌توانید کد #۴۴۴۴*۱۴۱* را شماره‌گیری کنید.
737959 تموم شد
دوستان پیشبینی امشب رو یکی لطف میکنه بذاره؟تاپیک شلوغه پیداش نکردم
شارژ پیشبینی همراه اول بازی امشب منچستر یونایتد و مدلزبرو
1 -   0 یا 1
2-    2 یا 3
3-     بیشتر از سه گل

جام حذفی انگلیس امشب ساعت 23:30