موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
پیش بینی امروزم جواب نمیاد واسه لغو اه کسی نتونس کاری کنه بگه درستش کنن Sad.gif
(29-10-2015، 01:30 PM)الــــنــا خانوم نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پیش بینی امروزم جواب نمیاد واسه لغو اه کسی نتونس کاری کنه بگه درستش کنن  Sad.gif

تماس با پشتیبانی Dodgy.gif
(29-10-2015، 01:16 PM)Na333r نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میگن شارژ پیش بینی دیروزو داره میده من زدم ۲ حتما شارژ نمیده کسانی ک ۱ یا ۳ زدن امتحان کنن ببینن به کیا میده

بازی دیشب
تو 90 دقیقه بازی صفر-صفر تموم شده

اما تو پنتالتی
منچستر 1
میدلزبرو 3

اگه تعداد گل تو مجموع بازی باشه که بنظر بنده میشه
گزینه 3

دوستان چه نظری دارن؟؟؟
(29-10-2015، 01:56 PM)xeebex نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(29-10-2015، 01:16 PM)Na333r نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میگن شارژ پیش بینی دیروزو داره میده من زدم ۲ حتما شارژ نمیده کسانی ک ۱ یا ۳ زدن امتحان کنن ببینن به کیا میده

بازی دیشب
تو 90 دقیقه بازی صفر-صفر تموم شده

اما تو پنتالتی
منچستر 1
میدلزبرو 3

اگه تعداد گل تو مجموع بازی باشه که بنظر بنده میشه
گزینه 3

دوستان چه نظری دارن؟؟؟

نود ونه درصد صفرصفر قبوله چون بازی ۹۰دقیقه حسابه حتی ۱۲۰دقیقه هم حساب نیست چه برسه پنالتی
قبلا من یادمه برای پیش بینی پنالتی هم حساب میکردن . منتها الان که روندش شده تعداد گل باید ببینم چطوره
دوستان من دیروز به دوتا خطم گفت 2000 شارژ با تاخیر
واسه دریافت فردا TS 555 رو بفرس
امروز با هردوخط فرستادم بهم شناسه داد Angry.gif
(29-10-2015، 02:24 PM)parmis نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان من دیروز به دوتا خطم گفت 2000 شارژ با تاخیر
واسه دریافت فردا TS 555 رو بفرس
امروز با هردوخط فرستادم بهم شناسه داد Angry.gif
خب شناسه رو بزن با کدی ک گفته شارژ میشه دو تومن من صب زدم
دوستان تخفیف 7تومن رو 10تومن امروز کسی تست کرده ببینه میده یا ن؟؟؟؟
النا شناسه تخفیف شارژ بهم داده Sad.gif
نمیدونم چرا Angry.gif
(29-10-2015، 02:28 PM)parmis نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
النا شناسه تخفیف شارژ بهم داده Sad.gif
نمیدونم چرا Angry.gif

شناسه تخفیف شارژ به منم داد وقتی وارد کردم 2000 شارژ کرد
شما هم بزن احتمالا شارژ شه