موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(05-11-2015، 08:03 PM)آقاای سحاقی نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان تازه  برام اس امد از شماریه5000131918ک کد ******فلان***بفرس ب 737451
شارژ رایگان تا 20تومن اتست کردم ولی جواب نیومد فکر کنم هرمی فعال شد

ی عده یاد گرفتن کداشونو اینجوری ب همه خطا میفرستن Biggrin.gif
(05-11-2015، 07:58 PM)رهگذر نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من با خط جدید زدم بازم گفت در دسترس نیست که Tongue

دوست عزیز شاید قبلا عضو شده بودید چون سیم جدید من ۳ تا گرفتم
(05-11-2015، 08:08 PM)hossien27 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(05-11-2015، 07:58 PM)رهگذر نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من با خط جدید زدم بازم گفت در دسترس نیست که  Tongue

دوست عزیز شاید قبلا عضو شده بودید چون سیم جدید من ۳ تا گرفتم

با سه تا خط که تاحالا عضو نشده بودم فرستادم همش گفت دردسترس نیست
عجله نکنید واسه مسابقه 8282اخر شب بزنید راحت میده ی نیم ساعت یا بیشتر فاصله بزارین بین مرحله یک ودو
تمام شد farar ؟یا تا آخر شب وقت هست؟
دو تا سامانه همراه اول هم شارژای پیش بینی رو ندادن Sleepy.gif
(05-11-2015، 08:15 PM)vahid.q نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تمام شد farar ؟یا تا آخر شب وقت هست؟

نامحدوده دوست عزیز تا اخرشب میده
سلام

به ما هم بگین ما هم بزنیم لطفا
وحید عزیز من fb 1 بار دوم فرستادم گفت اشتباه گفتی 100 امتیاز گرفتی! یعنی سوالاش فرق کرده!؟ Sad.gif
روش 8282 بنظرم عوض شده قبلا اگر عضو میشدی و میگفت محصول در دسترس نیست لغو میکردیم و یک ساعت بعد یا اخر شب امتحان میکردیم فکر کنم ملاک شارژ رو گذاشتن بر مبنای عضو شدن و اگر لغو بشه شانس دریافت شارژ از دست میره من که اینطور فهمیدم از روی سیم خودم اونوقت که گفتن این پیامک ارسال شده تست کنین من تست کردم مرحله اول و بعد لغو کردم و دیگه بهم شارژ نداد وهمش گفت محصول در دسترس نیست