موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(29-10-2015، 08:39 PM)sky نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
84888فرستادم..پیشنهادش300 مگ اینترنته میگه فردا دریافت کن...
رایگانه؟؟؟؟بزارم فردا بزنم..یا از کارت کم میشه؟؟؟

بله رایگانه از کارت کم نمیکنه 
یه هفته ای هست 400 مگ روزانه + 500 مگ شبانه (2 شب تا 2 ظهر )
(29-10-2015، 08:39 PM)sky نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رایگان ‏500‎شبانه400روزانه۰
سلام چیکار باید بکنیم برا این نت رایگانه؟
(29-10-2015، 09:07 PM)arefu نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام چیکار باید بکنیم برا این نت رایگانه؟

مال مسابقه تخم مرغ شانسی اگه نزدی 1 بفرست به 84888 شانسی بهت شارژ یا نت و تخفیف نت میده!
سلام دوستان
همگی ببخشید نمیدونستم این سوال کجا باید بگم
ایرانسل انتقال حجم ترافیک اینترنت داره؟ اگر داره کد و روشش چجوری هس؟
یک گیگ اینترنت دارم میخوام دویست مگ رو به خط دیگه انتقال بدم ، اگر روشی هس ممنون میشم راهنمایی کنید
(29-10-2015، 09:35 PM)mohamadreza_a7 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
همگی ببخشید نمیدونستم این سوال کجا باید بگم
ایرانسل انتقال حجم ترافیک اینترنت داره؟ اگر داره کد و روشش چجوری هس؟
یک گیگ اینترنت دارم میخوام دویست مگ رو به خط دیگه انتقال بدم ، اگر روشی هس ممنون میشم راهنمایی کنید

حجم اینترنت رو نمیشه انتقال داد
همراه اول هرمی جدید گذاشته ؟

اخه ی نفر تو تایپیک هرمی همراه اول گذاشته
(29-10-2015، 10:21 PM)vahid200077 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
همراه اول هرمی جدید گذاشته ؟

اخه ی نفر تو تایپیک هرمی همراه اول گذاشته

همون کدی که گذاشته رو تست کردم فعال نیست
(29-10-2015، 08:47 PM)جابر¤¥ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رایگان ‏500‎شبانه400روزانه۰
مگه همش ۳۰۰تا نیست Confused Biggrin.gif
84888
عصر زدم دو تومن شارژ با وفقه بود..الان زدم..چرا شارژ نداد..وارش کردم هم شارژ نبود داخل شناسه..گفت 59000 ریال..1 رو زدم شارژ نبود