موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
سلام به چنتا از خطام اینترنت 300 مگی داد برای همون خط میشه استفاده کرد یا نه و اینکه چند روزه هست؟
از من کم کرد 3 تومن ولی برگشت خورد به حسابم. ولی هیچ اس ام اسی هم نیومد. شارژ هم نداد. فک میکنم سامانش مشکل داره.. هوشمند یعنی اینکه وقتی زنگ بزنید بشون هزینه بالایی میفته رو قبض تلفنتون
این تخفیف شارژی که میگین ده تومنی رو سه تومنی میده؟! یا هفت تومن؟! آخه یکی گف ده تومنی با هفت تومن تخفیف :-/
ﺑﺨﺘﮏ
سه تومن تخفیف روی شارژ ده تومنی میده
(28-10-2015، 06:05 PM)بختک نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این تخفیف شارژی که میگین ده تومنی رو سه تومنی میده؟! یا هفت تومن؟! آخه یکی گف ده تومنی با هفت تومن تخفیف :-/

منظورش شارژ ده تومنی رو هفت تومن میخری با شناسه اش
(28-10-2015، 06:05 PM)بختک نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

10تومن رو با 7تومن تخفیف3تومن ازت کم میکنه 10تومن میده با کسر مالیات
برا من تخفیفش 7تومن بود
آقا وحید اگه لغو کنیم میده یا ن. 50 مگ نت داده موندم لغو کنم میشه بعدم گرفت یا مثه 8123 نمیشه و باید دوباره عضو شد. Undecided.gif

هم تخفیف 3 تومن میده و هم هفت تومن
برا من تخفیف نت بود سه تومن یک گیگ یعنی چقد پول باید خودم بدم