موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
رسال 1 به 84822. به یه سوال جواب بدین شانسی . یا شارز یا چیز دیگه 
میده یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
(29-10-2015، 08:07 PM)delroba نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام.دوستان عزیز هرمی کار میکنه؟اگه که کار میکنه یکی کدشو بده بزنم

بله کار میکنه
(29-10-2015، 08:09 PM)Evenfall نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(29-10-2015، 08:06 PM)badboy نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام. دوستان کسی تخفیف نت ایرانسل سراغ داره بهم بگه؟
jomlakهنو میده شناسه؟؟؟

آره میده

نمیده
(29-10-2015، 08:06 PM)badboy نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام. دوستان کسی تخفیف نت ایرانسل سراغ داره بهم بگه؟
jomlakهنو میده شناسه؟؟؟

من یه کد تخفیف نت دارم 5 تومنی هست خاستین بهتون بدم
(29-10-2015، 08:02 PM)MaNi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(29-10-2015، 07:57 PM)sky نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حرفی از شارژ نمیزنه..که 777 بفرستم..حتما تموم شد..
چرا شارژ بازی منچستر برا من نمیاد..همش میگه دوست خوب برا دریافت شارژ فردا بفرستید

شارژ رو که داد حتما اشتباه پیش بینی کردین
نه درست پیش بینی کردم..گزینه 1 زده بودم...0 تا 1 گل
(29-10-2015، 08:10 PM)karasi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میده یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سه تا سوال جواب دادم حرفی از شارژ نزد
(29-10-2015، 08:10 PM)karasi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میده یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نمیده با دوتا سیم زدم فقط 5000 امتیاز میده
پست موقت
چار تا تخفیف سه هزاری برای شارژ ده هزاری/سه تا تخفیف پنج هزاری/دوتا تخفیف پنج هزاری نت/دوتا تخفیف سه هزاری نت/بهترین پیشنهاد/ خط به خط/پ خ بدید/میپاکم
84888فرستادم..پیشنهادش300 مگ اینترنته میگه فردا دریافت کن...
رایگانه؟؟؟؟بزارم فردا بزنم..یا از کارت کم میشه؟؟؟
(29-10-2015، 08:39 PM)sky نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
84888فرستادم..پیشنهادش300 مگ اینترنته میگه فردا دریافت کن...
رایگانه؟؟؟؟بزارم فردا بزنم..یا از کارت کم میشه؟؟؟

سلام اره رایگان باید فردا بفرستی شماره کارت الکی هم بدی فعال میشه!