موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(01-11-2015، 07:30 PM)farzad63 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام برام نوشت محصول درخواستی در حال حاضر در دسترس نمی باشد ....حالا چطوری بگیرم؟؟؟؟

سریع دوباره بفرست...اگه پیام انگلیسی اومد گفت با تشکر اینا بازم بفرست کد میده.من گرفتم
(01-11-2015، 07:30 PM)farzad63 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام برام نوشت محصول درخواستی در حال حاضر در دسترس نمی باشد ....حالا چطوری بگیرم؟؟؟؟

باید سریع دوباره مرحله دومو بزنی
به یکی خطای من استفاده شده داد  Undecided.gif
(01-11-2015، 07:35 PM)رهگذر نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به یکی خطای من استفاده شده داد  Undecided.gif

وقتی میبینید استفاده شده میده معطل نکنید باز مرحله دومو بفرستید به احتمال 70 درصد کدشارژ جدید میده بهتون فقط سریع بعد وارد کردن کدشارژ اول که گفته استفاده شده است
الان شانسی میده. نزنید
(01-11-2015، 07:33 PM)amirabbas7 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باید سریع دوباره مرحله دومو بزنی

متاسفانه نداد گفت شما قبلا شارژ خود را دریافت کرده اید
نه اصلا شانسی نیست و راحت میده

پیام دوم رو با حروف بزرگ بزنید بدون استثنا میده

شک نکنید
منم زدم میگه عضو نیستید،بذارید بعد بزنید،نا محدوده خب
همراه اول
24  به 9090
بعد
111 به 9046 

هزینه  100 تومن

دیروز گرفتم الانم گرفتم و کدشم شارژ شد به همه میده

لغو با ارسال  I OFF  به  9090
پیش بینی فوتبال ذوب آهن - پرسپولیس گزینه یک برد ذوب آهن گزینه دو مساوی گزینه سه برد پرسپولیس به 203060