موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
همونطوری ک mani عزیز گفت تموم شده ... چونکه پیام خالی ک فرستادم اول  پیام اول داد بلافاصله شارژ داد. و سیم دوم هم اصلا جواب نداد... الان دیگه باید تموم شده باشه... باید صبر میکردید لغو نه..Heart.gif  فکر نمیکنم دیگه بده...
من امروز تو پیش بینی 203060 شرکت کردم
گفت نظر شما ثبت شد و مسابقه امروز تموم شده

فردا شارژ میده یا نه؟
زئوس قبلا در این حالت نمیداد و اینبارم چون بعده 3 بار ت ... فرستادن میگفت نظر ثبت شده و مسابقه تمومه و 100 امتیاز گرفتین بعیده بده و احتمالا این باگی تازه کشف شده از پیش بینی همراه هست ک با 3 بار ت ... فرستادن نظر ثبت میکنه ولی امتیاز میده
(04-11-2015، 05:15 PM)payiiz نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
زئوس قبلا در این حالت نمیداد و اینبارم چون بعده 3 بار ت ... فرستادن میگفت نظر ثبت شده و مسابقه تمومه و 100 امتیاز گرفتین بعیده بده و احتمالا این باگی تازه کشف شده از پیش بینی همراه هست ک با 3 بار ت ... فرستادن نظر ثبت میکنه ولی امتیاز میده

ینی امیدی نیست؟؟؟بلغویم؟؟
اگر نخواد به پيش بيني شارژ بده ميگه محتوا به پايان رسيده كه همچين چيزي نگفته
زئوس عزیز نمیدونم اگه خطت شارژ داره ک میخای لغو کن و البته من از رو پیامای چند ماه قبل گفتم و ی دوبارم اخیرا ک از روزای قبل پیش بینی فعال میشد روز مسابقه غیرفعال بود و یا چند ساعت فعال میشد و اینم چون میگفتن چند روزه فعال بوده حتما ظرفیت شرکت کننده ها تکمیل شده  Sad.gif
Angry.gif مگه این بازی مساوی نداشته من مساوی هم زدم
بازی را توی 90 دقیقه حساب می کنن یا 120؟
(04-11-2015، 05:34 PM)sanaz_98 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این همراه اول به من 4 تومن تخفیف داد.کسی لازم داره شناسه رو بهش بدم

به منکهاصلا جواب نداده فکر کنم قهره
محدوووووووووووود 

ارسال 1 به 737948

سپس ارسال 777 به 737948

لغو   با ارسال    L    به    737948

هزینه  ندارد