موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(28-10-2015، 05:49 PM)رهگذر نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(28-10-2015، 05:42 PM)amirabbas7 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ایرانسل
نتیجه بازی استقلال و پرسپولیس را پیش بینی نمایید:
1.برد استقلال
2.تساوی
3.برد پرسپولیس
ارسال گزینه مورد نظر به 8030

بازی کی هستش؟ الان بفرستیم؟

جمعه
(28-10-2015، 05:49 PM)رهگذر نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(28-10-2015، 05:42 PM)amirabbas7 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ایرانسل
1.برد استقلال
2.تساوی
3.برد پرسپولیس

اینک حرفی از شارژ نمیزنه
از حساب کسی پول کم نکرده. برگشت خورده پولا. به پشتیبانی هم فک کنم اگه زنگ بزنید هوشمند پاتون حساب میشه. حواستون باشه
(28-10-2015، 05:47 PM)Mᴀʏsᴀ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(28-10-2015، 05:43 PM)queen_regnant نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به من گفت شارژ دوتومنی با وقفه لغو کنم عایا؟!

نه منظورش اینه فردا کدوبفرس میده

خب میگم تا فردا سامانه را لغو کنم یا ن
(28-10-2015، 05:50 PM)amirabbas7 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ایرانسل
1.برد استقلال
2.تساوی
3.برد پرسپولیس

جمعه

تا کی وقت هست بفرستیم؟
الان که زوده. تا جمعه شارژ کم میکنه
(28-10-2015، 05:51 PM)armangoli2000 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
از حساب کسی پول کم نکرده. برگشت خورده پولا. به پشتیبانی هم فک کنم اگه زنگ بزنید هوشمند پاتون حساب میشه. حواستون باشه

ینی چی Angry.gif
ارمان برگشت نخورده به من تخفیف داد3کم کرد.
یعنی چی هوشمند حساب میکنه. پس پولی که کم کرد چی
(28-10-2015، 05:51 PM)mehdiiii نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(28-10-2015، 05:47 PM)Mᴀʏsᴀ نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(28-10-2015، 05:43 PM)queen_regnant نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به من گفت شارژ دوتومنی با وقفه لغو کنم عایا؟!

نه منظورش اینه فردا کدوبفرس میده

خب میگم تا فردا سامانه را لغو کنم یا ن

نه بزارباشه
بچه ها ببخشید اینجا میگم شناسه تخفیف 5 تومنی دارم کسی میخره؟ Undecided.gif
دوستان با کارتی ک پول زیاد توشه تخفیف شارژ ک داده بگیرم پولام کم مبشه ایا زیاد بعدا اخه بار اولمه میخام بگیرم