موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
لطفا این بحت تموم کنید
هرمی ایرانسل فعاله؟
ببخشید
چندین روزه نتونستم سیت پی گیری کنم
(31-10-2015، 05:59 PM)alijavan نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هرمی ایرانسل فعاله؟
ببخشید
چندین روزه نتونستم سیت پی گیری کنم

آره هرمی 737451 فعاله
کسی میدونه تا چند وقت میشه شناسه هایی مثل سناسه های84888 را نگه داشت

ساده بگم بعد چند روز میسوزن شناسه ها؟
(31-10-2015، 06:14 PM)abasi نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کسی میدونه تا چند وقت میشه شناسه هایی مثل سناسه های84888 را نگه داشت

ساده بگم بعد چند روز میسوزن شناسه ها؟

شانسیه ولی معمولا یک هفته تا ۱۰روز دوام میارن سعی کنی تا یک هفته مصرف کنی بهتره
تا دقیقه 90
صبای قم 2 تراکتور 1
نتبجه نهایی
صبا 2
تراکتور 1
دوستانی که پیش بینی اشتباه انجام دادن با ارسال ورزش خاموش به 20576 مسابقه رو لغو کنن
(31-10-2015، 06:22 PM)Pedram13744 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نتبجه نهایی
صبا 2
تراکتور 1
دوستانی که پیش بینی اشتباه انجام دادن با ارسال ورزش خاموش به 20576 مسابقه رو لغو کنن

من هر چی میفرستم اصلا جواب لغو نمیاد
(31-10-2015، 06:42 PM)مِم sepidee نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(31-10-2015، 06:22 PM)Pedram13744 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نتبجه نهایی
صبا 2
تراکتور 1

من هر چی میفرستم اصلا جواب لغو نمیاد

جواب لغو با ارسال ورزش خاموش به ٢٠٥٠٧٩ است
(31-10-2015، 04:44 PM)sepidee نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان قیمت دقیق سیمکارت همراه اول الان چقدره؟کجاها ارزون میفروشن؟

قيمت سيم كارت اعتباري  همراه اول ٥٠٠٠ تومانه و دفاتر پيشخوان تك فروشن البته بعضي شماره ها هم ازاده از ١٥ تا ١٠٠ تومان بر حسب رندي و ..