موبایل روز

نسخه‌ی کامل: تاپیک مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
(03-11-2015، 07:20 PM)Evenfall نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(03-11-2015، 07:10 PM)Behdad نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
كدرئال مادريدچنده تومسابقه خاطرات فوتبال ايرانسل؟

kh 103

بچه ها کسی میدونه این خاطرات فوتبال ایرانسل رو دقیقن چه جوری باید شرکت کنیم؟ ممنون
یکی از آثار تاریخی و دیدنی واقع در جنوب غربی کشورمان؟ Huh.gif
Hit
نمیخواد صفر بزنی لغو کن دوباره 1 روبفرست که عضو بشی بعد 400
(03-11-2015، 09:28 PM)sanaz_98 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من شاید دو هفته پیش این رئال رو انتخاب کرده بودم و بعدا لغو کردم الان باز باید عضو شم یا دیگه نیازی نیست؟؟

نیازی نیست چون وقتی میفرستید میگه شما قبلا تیم خود را انتخاب کردید فقط باید بعد برد تیم خود KH 555 رو به 8282 ارسال کنید تا شارژتون رو بده
اون سوال رو داد جوابشو نمیدونین
چرا گوش نمیدی وقتی تبریک نگه که شارژ نمیده تو دیروز شرکت کردی.
الان باید با 400 بگیریش
(03-11-2015، 09:30 PM)a Hi† نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اون سوال رو داد جوابشو نمیدونین

دوست عزیز چرا اسپم میدی؟ پست های بعد سوالتو حداقل بخون و الکی اسپم نده، دو دفعه رویا گفت لغو کن بعد 1 بفرست پیام عضویت اومد 400 بفرست و شارژتو بگیر
رویا جان ۱روفرستاد اون سوال رو داد
دیگه نمیده؟! آخه تبریکی نگفت تو پیام اولش!
وحید عزیز کجایی 737866 برا من جواب نمیاد برا شما یا بقیه هم همینطوره یعنی دوباره تموم شده یا هنگ کرد Sad.gif