موبایل روز

نسخه‌ی کامل: مسابقات ایرانسل و همراه اول
شما در حال مشاهده نسخه آرشیو هستید. برای مشاهده نسخه کامل کلیک کنید.
تمام شد

متاسفانه کارت شارژهای امروز پایان یافته است
امتیاز شما: 0
*مهربانان سلام*
وی اولین دفترشعرخودرادرسال ۱۳۱۰بامقدمه ملک‌الشعرای بهار، سعیدنفیسی وپژمان بختیاری منتشرکرد.
*
من ندانستم ازاول که توبی مهرووفایی
عهد نابستن ازآن به که ببندی ونیایی
53)سعدی
54)مهدی اخوان ثالث
پاسخ به
22577
لغو با ارسال
 L
به 22577
(17-01-2016، 07:17 PM)sir12011 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لغوش چیه؟

L به 22577
(17-01-2016، 07:16 PM)amooghodrat نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نمیده که

رمز شارژ شما :5248536409471661
امتیاز شما: 0
*مهربانان سلام*
وی اولین دفترشعرخودرادرسال ۱۳۱۰بامقدمه ملک‌الشعرای بهار، سعیدنفیسی وپژمان بختیاری منتشرکرد.
*
من ندانستم ازاول که توبی مهرووفایی
عهد نابستن ازآن به که ببندی ونیایی
53)سعدی
54)مهدی اخوان ثالث
پاسخ به
22577
لغو با ارسال
L
به 22577
دوستان پيشخوان روزنامه 90 رو چجوري لغو كنم؟
(17-01-2016، 07:54 PM)محمد خاني نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان پيشخوان روزنامه 90 رو چجوري لغو كنم؟

E بفرستین به 8494، کد چهار رقمی سرویس فعالو میده بهتون، برای لغوش L خط فاصله کد سرویسو بفرستین 8494 لغو میشه
3 ﺗﻮﻣﻦ ﺗﺨﻔﯿﻒ ﺷﺎﺭﮊﻩ ایرانسل
10 ﺗﻮﻣﻨﯽ ﺭﻭ ﻣﯿﺪﻩ 7
با ارسال عدد 1 به 84909
هنوز روشی واسه این شناسه ها پیدا نشده..
من هنوز چندتا شناسه استفاده نشده دارم..
چیکار کنم به نظرتون؟؟
(17-01-2016، 09:32 PM)pasha66 نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هنوز روشی واسه این شناسه ها پیدا نشده..
من هنوز چندتا شناسه استفاده نشده دارم..
چیکار کنم به نظرتون؟؟

شناسه هارو سریع تر وارد کن چون سری آخری که شناسه داد شناسه ها نسبت به دفعات قبل زودتر سوختن و غیرقابل استفاده شدن
سلام...من شناسه نت از جملک میخواستم....کسی هست که داشته باشه؟ ممنون میشم هرکی داره واسم بفرسته..
(17-01-2016، 10:51 PM)maryami نوشته: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام...من شناسه نت از جملک میخواستم....کسی هست که داشته باشه؟ ممنون میشم هرکی داره واسم بفرسته..

سلام
جملک خیلی وقته غیرفعال شده حتی اگه کسی هم شناسه ازش داشته تا الان سوخته